Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy olyan emberbe akivel életembe egyszer beszéltem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 éve tetszik. És csak őt tudnám magamnak elképzelni. Hogyan felejthetném el? Nektek már volt ilyen?
2011. jan. 31. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát sztem ezt nem lehetne szerelemnek nevezni :D találkoztál is vele vagy csak neten dumáltatok?
2011. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem, sosem volt ilyen, és szerintem így álmodozni valakiről elég beteges.

Viszont ismerek olyat, aki már több mint 5 éve így szenved, mint te. Egyszerűen reménytelen. A legegyszerűbb, ha beszélsz a szerelmed tárgyával, ha kicsit jobban megismered, vagy kerek-perec visszautasít, akkor sokkal könnyebb lesz elfelejteni.

De ne álmodozz már! Nőj fel végre!

2011. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
gondolom még fiatalka vagy. talán olyan 13-15 körüli? mert kb ebben a korban szokott lenni ilyen fellángolás aztán nem tudod ereszteni és egy ideálba kapaszkodsz...
2011. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én 17 voltam és megtetszett egy srác az ország másik feléből. Rengeteget msneztünk lelkitársamnak éreztem és egyre jobban szerelmes lettem belé. 2x találkoztunk másodszor pettingeltünk is. Aztán 2 hónap múlva mondta,h neki barátnője van stb stb. és letiltott msnen. Addig volt 1 éves kapcsolatom és nem tudtam még így se elfelejteni. Idén,h egy egyetemen és koliba vagyunk újra beszélünk. Van, hogy nagyon közel enged magához, aztán meg ellök magától. Le is feküdtünk. aztán megint nem vagyunk sehol.Egyet előre lépünk és 2-t hátra.Közbe elbasztam 1 vizsgámat 1 évet csúszok. Meg még azelőtt az érettségimet meg mindent... szval ennyi :S

Másnál bejön, hogy kiszemel valaki mást, nálam nem jött.

Talán,mert nem is akartam.

A legjobb, ha elfoglalod valamivel magad. Írsz, rajzolsz, tanulsz vagy sportolsz. Mindegy csak eltereld a figyelmed.

Egyre kevesebbet fog majd az eszedbe jutni aztán egyszer majd nem fog!

2011. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

utolsónak:


mintha csak magamat hallgatnám ugyanez volt velem is... és én is csak elb@asztam az érettségimet :S


L/21

2011. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az gond 22 éves vagyok és ez tökre nem normális. Tényleg próbálkoztam ilyenekkel sport meg lefoglalom magam de mindig előjön ez tök gáz... Mit csináljak?

Forduljak szakemberhez? Vagy ez vmi betegség?

Én tényleg szeretnék normális lenni...

2011. jan. 31. 16:29
 7/11 A kérdező kommentje:
16:01 az ismerősöd hány éves?
2011. jan. 31. 16:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Volt, nem is három évig, hanem vagy 8-9-ig. De ezt semmiképpen nem nevezném szerelemnek, hiszen csak látásból ismertem az illetőt, és csak néha váltottunk pár szót. De azért én rendesen rajongtam érte és beképzeltem magamnak, hogy szerelmes vagyok.

Aztán tényleg szerelmes lettem valakibe és akkor láttam meg, mi is a különbség!

2011. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor van remény, hogy elfelejtem?
2011. jan. 31. 16:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Van. De ehhez az is kell, hogy te is legyél nyitott és adj magadnak lehetőséget, hogy elfelejtsd!
2011. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!