Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Kivel beszéljem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kivel beszéljem meg?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy nálam idősebb férfival,akinek van felesége.Azt mondta nekem,hogy szeret,de szerintem ha igazán szeretne,akkor nem azzal mutatná ki,hogy mindent megvesz,amik kérek,hanem ha mondjuk elválna a feleségétől.Amikor rákérdezek,hogy szereti-e még,akkor azt mondja mindig,hogy nem,de nem értem,hogy akkor miért nem hagyja el?!

Én is szeretem őt,de nem értem,hogy miért nem hagyja el,hogyha engem szeret?

Ezt kivel beszéljem meg?Szüleimnek nem merem/akarom elmondani,de kivel kéne megbeszéljem?


2011. jan. 31. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
velem!
2011. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat,ha kérhetem...
2011. jan. 31. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk vele...?
2011. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én egy kívül állóra gondoltam....
2011. jan. 31. 20:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy kicsit hülyén fogalmaztam...úgy értettem,hogy kivel kéne ezt az egész dolgot megbeszéljem .A barátnőimnek azért nem akarom elmondani,mert akármennyire szeretem őket,néha elég pletykásak és nem akarom hogy kiderüljön.Talán leginkább anyával tudnám megbeszélni ezt,de félek,hogy kiakadna.
2011. jan. 31. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
neharagudj az őszinteségért,de szerintem annak a házas embernek csak cicázni támadt kedve...és lehet,hogy nem menne bele egy válásba egy kis kaland miatt..vagyis nemtudom,hogy mennyire komoly ez köztetek..
2011. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt mondja h nem szereti, mert nem akar megbántani. Bár ellenzem az ilyen kapcsolatokat, írj privit és beszélgethetünk. Talán te is tudsz segíteni nekem ;)

20/N

2011. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!