Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor hogy lehet kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogy lehet kezdeményezni, továbbvinni, tartalmassá tenni a beszélgetést, ismerkedést?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akiért odáig vagyok, 1-2 alkalommal beszélgettünk, de az a helyzet, hogy nagyon szűkszavú, mondjuk erre fel voltam készülve, mert barátnőm ismeri, de az a helyzet, hogy én se vagyok valami kezdeményező, nagy dumájú csajszi . Persze egy darabig megy a beszélgetés, de kb. fél óra óra múlva meghal. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ezt milyen módon lehetne kikerülni, mert nagyon szeretném Őt ... :)

előre is köszönöm 18L


2011. febr. 2. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallgatni is tudni kell.
2011. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Érdekes, aranyos szitu:) Szerintem, ha megöleled máris kevésbé frusztráló a csend:) Egyébként mi sem beszélünk folyton a barátnőmmel, mégis nagyon jól elvagyunk. Viszont, ha téged ennyire nyomaszt a hallgatás, szerintem legjobb, ha elkezdesz érdeklődni az után, hogy mit szeret, mit hallgat stb., ezután már könnyebb lesz témát találnod, hogy fellendítsd a beszélgetést:) Mindenki szeret olyanról beszélni, amit szeret csinálni:D
2011. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, akkor van egy randi tippem, de lehet, hogy reklámnak minősül, ha ide kiírom...
2011. febr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!