Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el, hogy elhívjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy elhívjon randizni?

Figyelt kérdés

KB havonta egyszer szoktam találkozni egy sráccal focimeccsen, de nem szoktunk beszélni, csak köszönni egymásnak. Már több mint fél éve megy ez így... a legutóbbi alkalommal bemelegítés közben a pályáról mosolygott rám, és köszönt oda nekem, majdnem elolvadtam.:D Az egyik bnőmmel szoktam a meccsekre járni. A srácot csak bemelegítés közben, meccs alatt, meg meccs után amíg pár percre ott marad az öltöző előtt, addig látom. Mit csináljak, hogy érjem el, hogy elhívjon talizni, vagy valami legyen már?? Facebookon már régebb óta az ismerősőm, de ráírni nincs bátorságom, meg nem akarok rámászni, vagy ilyesmi. Nincs barátnője már fél éve.

17/L


2011. febr. 3. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Fél éve nincs barátnője? Akkor elég kiéhezett lehet :D

úgyhogy ne késlekedj kislány ;)

KÖVETKEZŐ MECCS UTÁN PEDIG IGENIS RÁíRSZ HOGY JÓ VOLT !!!

hajrá Csajszi ;)

2011. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te B....a vagy?:))))
2011. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem, nem B....a vagyok :D

első válaszoló... nem tudom h lesz-e hozzá bátorságom:(

2011. febr. 3. 20:04
 4/4 Tomika90 ***** válasza:
Megírjam helyetted? mit veszíthetsz...
2011. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!