Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Értelmiségi, sportos fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmiségi, sportos fiúknak milyen csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Értelmiségi, sportos csajok.
2011. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre fogalmam sincs, ez változó, ízlés és nem műveltség kérdése, viszont mindenképpen hozzá hasonlóan értelmes nők.
2011. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
én pont egy ilyen vagyok,nekem speciál a visszafogottabb lányok tetszenek mert én is ilyen vagyok, külsőre pedig nem lényeg hogy sportos legyen csak nekem tetszen, még kicsit husi is lehet :)
2011. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem személy szerint bejönnek az egzotikus nők, ami számít még alacsony legyen, ne legyen elhízva. Röviden.
2011. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja annyit kihagytam, intelligencia szinten legyen az én szintemen.
2011. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki sportos is meg értelmiségi is annak lehetnek elvárásai, nem biztos, hogy egy üresfejű plázacica jó testtel bármire is menne náluk.
2011. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Értelmiségi, sportos csajok. -> ott a pont :) bár úgy vettem észre, a sport nem is annyira számít, inkább hogy jó alakja és szép arca legyen...
2011. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

az olyan okos-értelmes lányok akik szépek. nem kell, hogy rendszeresen sportoljon, de mozogjon és törődjön az alakjával.

23f

2011. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez eddig miért volt kihagyva, talán mert annyira alap? Mindesetre leírom, hogy a legfontosabb elvárás a fiúk részéről, hogy a lány legyen igényes és adjon magára. Ne legyen agyonsminkelve, inkább legyen természetes. Ne legyen túl harsány.
2011. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a legfontosabb, hogy amolyan szeretni való egyénisége legyen. Jókat lehessen vele beszélgetni, legyen érdeklődő, nyitott... külsőről nem is írok mert rengeted a szép lány, és nehéz lenne mindet körül írni :)


De én is kíváncsi lennék, hogy aki ilyen pasit keres, annak pontosan mik is az elvárásai. Sőt, az utcán miről lehet felismerni egy ilyen lányt mint te? Nem bánnám, ha írnál privit :P

2011. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!