Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lányt el hívok randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt el hívok randizni de ő azt mondja, hogy pl:el kell utazni, nem ér rá, stb. akkor ez velójában azt jelenti, hogy nem vagy komolyan dolga van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha másodikra is nemet mond, akkor annak lekoptatás szaga van. Egytől ne ess kétségbe.
2011. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2.ra azért még nem, de ha sokadjára is akkor lehet v lekoptatás. főleg ha ő nem mond olyan időpontot ami jó lenne neki. de ha csak elsőre v másodikra akkor lehet dolga, van, van h összejönnekca dolgok az embernek.
2011. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy saját példa: elhívtam egy lányt randizni. Meg is beszéltük az időpontot, de ő aznap reggel szólt hogy mégsem oké mert hogy beteg lett. 5 napig nem kerestük egymást. Én sem nem keresetem, azt hittem hogy azzal akart lerázni, hogy "beteg lett" pont a randi napján, gondoltem ez csak egy kifogás, biztos meggondolta magát. Aztán Ő jelentkezett miután ténylegesen meggyógyult. Mondta hogy nem volt nagy baja, de nem akarta az orrát fújkálni előttem :D A randin meg minden okés volt. Szuper a csaj, már 5 éve ő van nekem.


Szóval azt tanácsolom neked, hogy ne parázz azért mert épp nem ér rá a leányzó! Akkor majd később. Arra meg úgyis rájössz ha le akar rázni.

2011. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

általában igen, ha egy egyszerű válaszról van szó. ha megindokolja, de más időpontot mond, vagy látsz benne együttműködési készséget, akkor nem. ha kifogások tömkelege jön minden kérdésre, akkor egyszerűen nincs gerince hogy kimondja (női nyelven nem akar megbántani).


15:20 jó példa, de itt is látszik, hogy megkereste a lány. ha lekoptat, akkor sosem kezdeményez érintkezést. se telefon, se net, nem kérdez, nem ajánl fel mást, stb.

de ha 10ből 7 lány esetében mindig hirtelen akkor akad valami fontos dolguk, és sosem keresnek többet, az elég átlátszó :)


kérdezőnek: lényegében mindegy miért nem találkozik veled valaki. ha pl képtelen arra hogy egy hónapban 1x összefussatok, abból nem lesz élvezhető kapcsolat. ha valakit szeretsz, akkor legalább hetente látni akarod majd, akinek a munka, tanulás, szórakozás, minden más fontosabb mint te, az nem való neked. aki nem érdeklődik utánad, az sem való neked.

olyan lányt keress aki foglalkozik veled és nem kell hazudoznia hogy kezeljen egy helyzetet.

2011. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy nem. csak a lányok nem szeretnek őszinték lenni, egyszerűbb így nekik.
2011. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mentifantezsvér ***** válasza:

Nem nemszeretünk őszinték lenni , csak próbálunk kevésbé bunkón lekoptatni másokat. pl szted melyik a jobb?

A)fiu : eljössz holnap moziba? lány: nem bocs túl ronda vagy...

B)fiu: eljössz holnap moziba? lány: oh bocsi de pestre utazom nagyszüleimhez.

na melyik volt kevésbé bunkó?:)

2011. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

a kettő között létezik az arany középút:

bocsi, nincs kedvem, nem vagy az esetem.

esetleg nem tetszel nekem stb...

a parasztság és az átlátszó szar indok között van átmenet, az őszinteség.

2011. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kössz mindent ,meg látom ,hogy hogy alakul aztán ha nem hát nem
2011. febr. 8. 08:28
 9/14 anonim ***** válasza:

16:02 vagyok


20:31 erről beszéltem. egy gyenge kifogás az egész


az utolsóval bunkóbb vagy, mert a másikat hitegetni hazugság. mert ha holnap nagyinál vagy, jövő héten nem leszel, vagy utána, vagy utána... aztán meg a "mocskos pasi" nem hagy békén téged, miközben nem mondod el neki az igazságot...


ha ilyen vagy, egy tipikus gerinctelen lány vagy

azért, mert képtelen vagy őszinte lenni úgy, hogy ne bánts meg másokat.

C: f: eljössz holnap moziba?

l: sajnálom, nincs kedvem

f: miért?

l : bocsi, de nem vagy szimpatikus (mert én csak jóképű pasikkal mozizok és te nem vagy az)


persze ehhez önmagadnak is őszintének kellene lenned, hogy a férfiakat külső alapján válogatod, de "a lányoknak csak a belső számít, vagy ha nem is csak az, mert végülis a külső is fontos kicsit akkor is sokkal fontosabb a lélek, a szerelem, hogy megtaláljuk a nagy Őt, aki valahol vár ránk az univerzumban (((és jön a ferrijával a magas kigyúrt jóképű srác, és jól meghág minket a nagy botjával)))..." :)

vannak olyan lányok, akik tudnak őszinték is lenni, meg elutasítani is, ráadásul nem csak külső alapján válogatnak. tisztelet ennek a kevés kivételnek.


20:38 felpontozva

2011. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

16:02 vagyok


08:28 szerintem se erőltesd meg magad

ne randira akarj hívni egy lányt, csak találkozzatok és érezd jól magad. először ismerd meg. ne akarj olyan embernek bizonyítani, akiről azt sem tudod, miféle, és milyen bizonyítékok kellenek neki, és hogyan viselkedik, ha megkapja... ha tudod hogy nem csak kihasználni akar (legtöbbször érzelmileg vagy anyagilag) és tetszik is, akkor foglalkozz csak azzal, hogy ő is jólérezze magát

csak valószínűleg mivel magányosnak érzed magad, ezért nehéz megállni a saját talpadon

2011. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!