Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg egy olyan lánnyal akivel egy buszon utazok és csak kedden és szerdán jön azzal a busszal, én hamarabb szoktam felszállni mint ő?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre hogy kedden van egy elég csinos lány aki szerintem fiatalabb mint én 1,2 évvel.

Ma azért vettem észre mert a velem szembe volt egy hely és oda ült le (szerintem még volt hátul is hely).

Az elején mintha nézegetett volna de ezt nem nagyon figyeltem.

Nem egy helyen szállunk le, én hamarabb.

Hogyan kezdhetnék egy beszélgetést?(nem egy hülye sablonszöveggel?)

És hogy jöhetnék rá hogy tetszem e neki? Nem szeretnék beégni...

Azt mondják hogy jóképű vagyok de nincs sok önbizalmam ezért mikor ma leült velem szembe akkor oda oda néztem meg úgy láttam hogy ő is de nem mertem szemezni stb.

Elég kellemetlenül éreztem magam mert nem tudtam hogy mit csináljak. :(


17/F


2011. febr. 8. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen szemezéssel kezdj!! ha nem viszonozza, akkor nem tetszel neki, de ha viszonozza, utána jöhet a beszélgetés. ne félj szemezni egy lánnyal! abból nem jöhetsz ki rosszul, nem éghetsz be ;) sok sikert!
2011. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak lazán!:) pl ha felmegy a buszra valaki érdekes figura akkor szolj oda a lányhoz hogy nézd a ...vagy valami vicces helyzet tuti meghozza a kedveteket a beszélgetéshez!:)a következő alkalommal mikor taliztok lehet megkérdezi tled, hogy leülhet e melléd!:) Sok sikert!
2011. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nézeget külsőleg tetszel neki az tuti.

Amúgy rohadt egyszerű, ülj oda mellé és kezdj el vele beszélgetni. Lehetőleg ne azzal kezdd, hogy hali láttalak és milyen jól nézel ki hanem mondjuk kérdezd meg, hogy ő meddig megy, hova, stb...onnét már megy az magától... Ha mosolyog és szívesen válaszol a kérdéseidre, van esélyed, na meg persze akkor is lehet, ha zavarba jön:)

Észre fogod venni, ha nem érdekled nyugi. És egy beszélgetés miatt nem fogja leharapni a fejed akkor sem, ha nem jössz be neki. Ő meg tudni fogja, hogy nem azért ültél le mellé járatni a szádat, mert nincs jobb dolgod ;) 22/L

2011. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de nem mindig ül le.Általában megáll középen.

Próbáltam szemezni de egyszerűen képtelenség volt mert ő másfelé fordult.(mármint ez ma történt)

Csak attól parázok hogy bámulásnak veszi a dolgot vagy nem is tudom...


De a beszélgetést hogy kezdjem?Azért nem azal kéne hogy

-szia!

-merre felé mész?

2011. febr. 9. 15:09
 5/5 A kérdező kommentje:
*azzal
2011. febr. 9. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!