Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönne egy olyan srác, aki borzasztó helyesírási hibákkal ír?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki velem egy évfolyamon van az egyetemen. Írt nekem hogy megakar ismerkedni. Borzasztóan rosszul ír. Én kissé allergiás vagyok arra, ha valaki ennyire nem tud helyesen írni. Ti hogy viszonyulnátok ehhez?

Amúgy még nem tudom, hogy bejönne -e vagy sem:(


2011. febr. 20. 20:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

A helyesíráshoz érzék kell (mint mondjuk a nyelvtanuláshoz...). Ha egyébként intelligensen, szépen fogalmaz, bő a szókincse, és ilyesmik, akkor ez nálam nem lenne akadály.

22L

2011. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Hát, ha egyetemre jár, akkor valószínűleg diszgráfiás, és nem tanulatlan, vagy ilyesmi... nem tehet róla... ha amúgy normális meg aranyos, kedves, akkor ez legyen a legkisebb hibája.
2011. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Moszuke ***** válasza:

hát nekem is szúrná a szemem, de hát ez van.

szúrja a szemem, hogy a páromnak nincs matekhoz logikája ami nekem a kedvenc tantárgyam volt a suliban.. jó és? túl tettem magam rajta:)

pedig ha vkinek nincs logikája az mindig nagyon b*ssza a csőrőm:) de neki elnézem^^ legalább kiegészítjük egymást:D

ő azt szereti amit én gyűlöltem annó..:P

23/f

2011. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy otthagyta az egyetemet (most már nem is iratkozott be) mert szinte az összes vizsgán megbukott:(

Kérdeztem még akkor tőle, h mi lesz vele és mondta, hogy ő ehhez hülye és otthagyja és elmegy dolgozni. Most árufeltöltő egy boltban.


Tehát nem biztos, hogy annyira kitartó, mivel itt hagyta a sulit. Elsősök vagyunk-volt. 19 évesek.

2011. febr. 20. 20:54
 5/28 anonim ***** válasza:
A szerelem nem a helyesíráson és a diplomák számán múlik. A pasi vagy bejön vagy nem. Én sosem kértem el egy pasitól sem az önéletrajzát vagy egy írott fogalmazást, hogy le ellenőrizem a helyesírását. Ha tetszett az arca és a személye akkor onnantól kezdve nem érdekelt semmi.
2011. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Annyi érdekelt, hogy nem-e most szökött el a diliházból vagy a börtönből, vagy hogy nem e van valami betegsége, de az iskolai végzettsége nem.
2011. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
analfabétával ne ismerkedj.. van egy haverom, ugyancsak nem tud írni.Legszivesebben pofán b@sznám emiatt... meg is mondtam neki. Szégyen!
2011. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Aranyos, kedves gyerek. Csak hát az írása:P

Tehát akkor nem baj, csak engem zavart ez

2011. febr. 20. 21:20
 9/28 anonim ***** válasza:
segíts neki!!!! :) És a suliban is h ne hagyja ott. Akaraterővel bmi legyőzhatő
2011. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 kovpet ***** válasza:

"Írt nekem hogy megakar ismerkedni. Borzasztóan rosszul ír."


Összeilletek :)

2011. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!