Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Otthagyja a barátnőjét, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagyja a barátnőjét, mert állítólag engem szeret. Én is félhetek ettől, ha járni kezdünk?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és kb fél éve megismerkedtem egy 24 éves sráccal, de hiába volt vonzalom, nem lehetett semmi, mert 300 km-re laktunk egymástól, de tartottuk a kapcsolatot, jobban megismertük egymást és egyre jobban akartuk egymást. De mivel reménytelen volt a helyzet, ezért megbeszéltük, hogy próbálunk továbblépni, egy-két próbálkozásáról be is számolt. Aztán egy hónapja kiderült, hogy felköltözünk, először nem szóltam neki erről, csak kérdeztem, hogy van-e valakije, azt mondta nincs. 2 hét múlva odaköltöztünk, s szóltam neki is erről, de előtte pár nappal ismét megkérdeztem, hogy van-e valaki, azt mondta nincs. Szóval megbeszéltünk egy egész napos randit, ő intézett, szervezett mindent. Nagyon jól éreztem magam, tényleg olyan érzésem volt, hogy olyan, mintha az igazi lenne, semmi hiba, de furcsa volt a tökéletesség. Aztán mikor hazahozott, mondta, hogy valami fontosat kell mondania, erre bejelentette, hogy van barátnője, de engem szeret, úgyhogy rögtön fog vele szakítani, mert csak el akart vele felejteni, de nem tudta, hogy jövök és hogy lehet köztünk valami.

Szerintetek hihetek neki, vagy én is félhetek attól, hogy egyik pillanatról a másikra meggondolja magát és elhagy egy másik lány miatt?


2011. febr. 22. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs túlságos nagy kapcsolati tapasztalatom, (össz 4 barátnő azok sem voltak túl komolyan :/ ) de nekem eddig úgy túnt hogy mindíg úgy lesz vége ahogy elkezdődött, csak fordított felállásban..
2011. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz előjel, hogy hazudott.
2011. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stojkovic ***** válasza:
Hihetsz neki...de hülyeség lenne. A következő csajnak (akiről éppen azt fogja hinni, hogy őt szereti igazából és nem téged) is azt mondja majd, hogy nincs barátnője.
2011. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy tényleg arra kelletta barátnő, hogy felejtsen téged...

Adj neki egy esélyt mindenképpen, próbáld nem beleélni magad a dologba túlságosan, legalábbis az elején, aztán lesz, ami lesz.

Az is lehetséges, hogy csak azért nem mondta el hogy van barátnője, mert akkor ki sem mentél volna vele randizni..nem tudhatod mi járt a fejében.

Egyszer élünk, ne szalaszd el a lehetőségeket, ha tényleg tetszik a srác.


Ja, és ha úgy döntessz, hogy meg sem adod neki az esélyt, ne jöjjön majd 2hónap múlva egy újabb kérdés, hogy pl. Mikor én kellettem neki, nem adtam meg az esélyt. Hogy szerezhetem vissza?


Szorítok neked mindenesetre:)

2011. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dugni bizony kell! Veled nem tudott, úgyhogy szerzett egy pótlyukat. Nem mondta el mert találkozni akart veled. Semmi baj nincs ezzel.
2011. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna...de azért drukkolok h ne így legyen.
2011. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
proba szerencse...
2011. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!