Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a buta, de helyes, jószándékú srácokról?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy srác, 18 felett, aranyos, kedves, udvarol nektek, no és nem utolsó sorban jól néz ki: jó teste van, szép arca. Viszont a srác nem valami zseni.... A bókjai rendszeresen elég furán hangzanak, és teljesen úgy viselkedik, mintha életében először beszélne csajjal, holott közel sem így van.

Mit gondolnátok róla? Továbbra is tetszene, vagy a fejeteket fogva menekülnétek?


2011. febr. 23. 09:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
menekülnék.. ugyanis kell, hogy okos legyen és tájékozott. sok pasinak ezért mondtam, hogy hagyjuk az egészet..
2011. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megtetszik egy lány, akkor első találkozáskor nagyon le tud blokkolni. Csúnya lányok előtt mindig zseni tudok lenni. Tehát adnék még egy esélyt, mert elsőre lehet, hogy csak a stressz miatt ilyen.
2011. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem semmi más nem számít csak az értelem. Ha nem értelmes akkor valószínűleg nem is lesz közös témánk. 15/L
2011. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nem vagyok lány, de azért válaszolnék. nekem egyből a való világos jerzsy jutott eszembe erről. egyszerű mint egy pohár víz, de nem hiszem hogy problémái lennének a nőkkel kapcsolatban.
2011. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szinte magamra ismertem. :D Műveltnek érzem magam, széleskörűek az ismereteim és tapasztaltam is, szal. nem lexikális a tudásom. De a lényegre és az igazra összpontosítok, illetve fizikai kontaktusokra ügyelek. Ha valaki viccel velem, lassan esik le és kellenek másodpercek mire megértem, felfogom és visszaszúrok, de utóbbi el szokott maradni, mert kicsúszok az időből, hogy odaérjen az egyénnek az oltás, így hagyom is. Pár hónapja trauma érte a koponyámat és agyvérzés lett belőle, örülök hogy élek, de szövődménynek tűnik ez a lassúság, előtte és pár évvel ezelőtt vágott az eszem különösen és mindig gyorsabb voltam, ezért zavar a helyzet, de el kell fogadnom és mivel nincs rám írva mi történt, tarts butának. Edzek és helyes vagyok különben, de lehet a lassúságom kompenzálandó kezdtem el edzeni. Így a férfiak legalább nem mernek arcon nevetni, a nők meg inkább sajnáljanak, mint kerüljenek teljesen.
2011. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"A butát pedig nem a műveletlen szinonimájaként használtam. Hanem amikor mondasz a másiknak egy szóviccet, vagy valami kis csípős megjegyzést, vagy bármi ilyesmit, amihez kicsit gondolkodni kell és látod a szemén, hogy nem érti... de nagyon nem, és mindehhez olyan ostoba fejet vág, hogy már sajnálod =D"


Ezt hívom én mellébeszélésnek, legyen egy nő egyértelmű...

Nem kell a burkolt megjegyzés...

Sőt az ilyen nőket rosszindulatúnak és beképzeltnek is tartom, nagy ívben kerülöm őket.

Szerintem más is...

2011. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem értelek. Miért lenne egy ilyen nő rosszindulatú, vagy beképzelt?


Amúgy egy ilyen sráccal csak barátságot tudnék elképzelni. Szeretek csipkelődni, viccelődni és flörtölni, zavarna, ha ezt a kiszemeltemmel nem tudnám csinálni.


20/N

2011. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem értelek. Miért lenne egy ilyen nő rosszindulatú, vagy beképzelt?


Én így gondolom, de szerintem kérdezd meg azokat akik nem mernek leszólítani senkit, vajon ez miért lehet?

Ha meg falkába vannak a nők arról ne is beszéljünk...

csoportos alázás... nagyon menő...

23f

2011. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én már senkit nem értek! :-)

Szeretem, ha egy lány beszól, csipkelődik. Persze ez csak akkor tudja jól művelni, ha intelligens. Mivel az ilyen lányokat kedvelem, ezért még sosem aláztak meg. Lehet, hogy velem van a baj és tudok nevetni magamon is... El sem tudom képzelni, hogyan alázhatna meg egy nő vagy miért tenné.

2011. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

13:33as vagyok.

15:48as, nem minden nő "aláz". Én speciel az egész csipkelődés dolgot nem így csinálom/képzelem el.

És nem, nem menő bunkónak lenni.

Nem minden nő szemét.

2011. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!