Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, tényleg senkinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, tényleg senkinek nem jön már be a kocka has?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom, hogy a mackósabb pasikat részesítik előnyben. Meg, hogy azse baj ha izmos, csak ne legyen túlságosan az. Miért baj, ha valaki törödik azzal, hogy néz ki. Persze nem úgy értem, hogy tükör előtt pózolok egész nap. Ráadásul nem is azért sportolok, hogy jól nézzek ki, csupán ilyen az életstílusom.
2011. febr. 23. 21:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

De, szep az. De ugy van vele az ember tudod, mint a boltban a szep cipoket is megnezegetjuk, aztan nem visszuk haza, mert valoszinuleg torne a labunkat. A lapossarku meg kenyelmes.

Es egyebkent se hasfal alapjan valasztunk part magunknak.

2011. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

milyen kérdés ez? :D

vagy nincs is igazi kocka hasad vagy nagyon szerény vagy nemááá' kockahas rulez the world alap!

mondjuk releváns vélemények szerint pl. kezdhetnék valamit a mostanra egészen tarzani hajammal de ez milyen apróság már amíg kockahasam van? :PPP

ne hozz szégyegnt A HAS-ra :DD

20F

2011. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy férfitársaim mindig azt mondják, hogy jólnézek ki, meg szeretnének így kinézni stb. Nemcsak barátok mondják, hanem ismeretlen ember is mondta már.

De a csajok... állandóan csak azt hallgatom, hogy híznom kéne, meg akinek tetszem annaksem a testem miatt.

2011. febr. 23. 22:09
 4/28 anonim ***** válasza:

ÁÁÁh ezek se normálisak :D kockahas 4ever xD én abszolút izom párti vagyok ;) el se hiszem hogy van aki Taylor Lautner, vagy a JLS helyett inkább ezt választaná:

[link]

Ne hallgass senkire :D

2011. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
köszi, jó hatással vagytok az önbizalmamra:)
2011. febr. 23. 22:15
 6/28 anonim ***** válasza:
nincsmit bármikor :D
2011. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem a mackós pasikat. Tetszik a kocka has, viszont a kigyúrt izomagyakat nem szeretem. Inkább legyen vékony vagy szálkás egy srác, legalábbis, ha az én ízlésemnek akar megfelelni.
2011. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:

nekem bejön!Kor??

Én szeretem ha egy pasi jól néz ki..és amiket írtál tök normális..nem értem miért van baja valakinek az ilyennel??:S

2011. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

nem szabadna ilyen kommenteket olvasnom mert óriási késztetést érzek hogy megosszak valami képet a leszálkásított ízmos testemről ami ellenkezne az elveimmel mert nem akarok egózni de ha egyszer egoista vagyok és tudom hogy jól nézek ki :PPP

20F

2011. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Hallottam már, hogy ha egy férfi látszólag sokat foglalkozik a testével, akkor biztos semmi más nem érdekli.

Gondolom ez és még valami hasonló indokok lehetnek az alapja annak ha valakinek fenntartásai vannak az izmosabb pasikkal szemben. Amúgy 20 vagyok

2011. febr. 23. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!