Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/lányok! Leírnátok nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Leírnátok nekem, hogy lelkileg mit éreztetek az elsőnél? Normális emberek válaszát várom, én még szűz vagyok (23 éves vagyok) és az egész szex (és egyáltalán egy igazi kapcsolat) dolog nekem olyan idegen, misztikus még.

Figyelt kérdés
Még barátom sem volt, úgyhogy jólesne ha ellátnátok tanácsokkal, nem akarok felsülni, ha egyszer összejönne. Nem szégyellem, hogy ennyire lemaradtam, csak kicsit frusztrál, hogy ma már a kis 15-16 éves tinik sokkal tapasztaltabbak, mint én.
2011. febr. 24. 19:57
 1/9 Norb66 ***** válasza:
Ne akard hogy bárki is leírja hogy milyen mert nincs értelme. Meg kell tapasztalnod. Sőt! Tapasztald meg! Ne elképzeld.
2011. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23 évesen már tényleg majdnem levagy maradva! Közeledj te is majd lesz valami
2011. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Moszuke ***** válasza:
94%

nekem is idegennek tűnt a szex meg a komoly kapcsolat.. de átélni és elgondolni tök más.

majd a szerelem kiver minden hülye gondolatot a fejedből.

tanácsokat? mivel kapcsolatban? mindig légy őszinte és mondd ki mi nyomja a szíved! a férfi ember nem gondolatolvasó.. és ha az is lenne akkor se érteni meg mi miért zajlik le a női lélekben.

próbálj meg minél érthetőbben tényeket közölni a férfival. kommunikálj a pároddal.

a tartós kapcsolat titka egy intelligens feleség és két TV.

ne feledd.:)

23/f

2011. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jó.

ennél kimerítőbben is meg tudnám fogalmazni, de nem teszem, m v.kinek nem sikerül jól, rágörcsöl, és annak sz*r lesz.

2011. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha az első együttlét szerelemből történik,akkor bármi történjék is biztos csodálatos lesz!

Ha nincsenek érzelmek,akkor elsülhet rosszul is a dolog sajnos.....

2011. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem semmi különös nem volt:S akkor még nem voltam igazán szerelmes,csak túl akartam rajta esni.Jó pár évig nem találtam olyan fiút,akivel úgy isten igazából jó lett volna a szex(talán mert lelkileg nem adott semmit,de testileg se különösebben)...És évek múltán megtaláltam azt akivel komoly érzelmek vannak,és ez teszi a legjobbá...
2011. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én 16 éves vagyok, és nemrég veszítettem el egy olyan fiúval, akivel..hogy is fogalmazzak...nyitott kapcsolatban vagyunk, titokban...szóval senki sem tud rólunk :) ... nem voltam előtte úgy ezzel a szüzesség dologgal h a nagy Ő-vel veszítsem el, és hogy mittudomén mennyi idő után..nekem ez nem volt ilyen nagy dolog.. úgy gondoltam hogy ha valakivel le akarok feküdni, akkor az, hogy szűz vagyok, nem gátol meg benne...persze ezt nem úgy kell érteni, hogy akárkivel lefekszek ha olyanom van... nagyon jó volt és egyre jobbak is az együttlétek :D .. csak tudom hogy nem lenne szabad bele érzelmet vinni, és azthittem h sikerülni is fog...de nem..rájöttem hogy nem fog menni.. kezdek beleszeretni.. pedig nemkéne :\ de hátha még valami jó is kisülhet belőle :) a lényeg h nagyon szeretek vele lenni, és örülök, hogy vele veszítettem el.. [és annak is hogy ő sem ilyen nagy "dugós" fiú, mert előttem elég kevés lánnyal volt..és ez tetszik:)]


"cSiLlA"

2011. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én 13 évesen vesztettem el. Tulajdonképpen nem tudom miért. Fura a gondolkodásom kevesen értik meg. Csak dumáltunk a sráccal (17volt és nem tudta a korom ő szintén szűz volt akkor) és megtörtént. Azóta nem beszéltemvele. Persze volt már komoly barátom azóta. Meg már nem tenném meg. Mindenesetre konkrétan végig azon gondolkoztam, hogy én biztos nem vagyok teljesen normális.
2011. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mcgalagony17 ***** válasza:
Először is leszögezném, hogy ne szégyeldd magad semmiért, mert nem vagy elkésve. Ostobaság abban versenyezni, ki mikor veszíti el. Az első alkalom eléggé fáj, ugyanakkor ha ténylegesen vonzódsz a partneredhez, a fájdalom eltörpül a gyönyörhöz képest:) Csak az a lényeg, hogy ne görcsölj rá, mert az mindent elront. Persze lehet, hogy rágörcsölés nélkül sem sikerül először, de nem szabad feladni, mert ez egy nagyon jó dolog :D
2013. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!