Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz szituáció ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz szituáció ez?

Figyelt kérdés

Szóval még múlthéten írtam egy smst egy srácnak h szívessen találkoznék vele és megihatnánk egy kávét. erre tegnap sor is került. minden teljesen jó volt. aztán mondta h haza hoz, én meg mondtam h ha gondolja jöjjön fel hozzám.

beszélgettünk tovább, igaz néha voltak kínos csendek. de aztán kérdezett vmit és nekem az érzékeny pontot érintett, és elpityeregtem magam.

aztán teljesen aranyosan odajött és átölelt, de aztán kiszedte belőlem h mi a baj, így az egész randi átment "lelkisegély" szolgálatba... így beszélgettünk még 3 órát, de a végén megkönnyebültem.

igaz utána szarul éreztem magam h elcsesztem az egész randit, de azt mondta h semmi baj, mivel szívessen meghallgatott, és ha nem akart volna már lelépett volna előbb.

mennyire gáz helyzet ez??


2 huszon éves


2011. febr. 25. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat alapja a kommunikáció!Mivel már 20+ ő nem csak 1 szexet akar hanem valószínűleg kapcsolatot is.Én totál támogatnám ,hogy próbálkozzatok folytassátok a dolgot.Az ,hogy ő betalált 1 pontra és te elmondtad neki ,hogy mivan az jó dolog mert őszintén megnyíltál neki.Bizalom hűség szeretet kommunikáció ez tarja össze a kapcsolatokat.Legalább majd a gyerekeknek elmesélhetitek ,hogy anyu és apu ,hogyan találkozott és milyen "borzalmas" volt az első randi.Én a srác helyében mindenképp jó dolognak érezném azt ,hogy megnyíltál.

Szép napot,sok szerencsét!!!

2011. febr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem az. ez lehet annak a jele, hogy valóban érdekled, és nem csak megdu*gni akart. nem csesztél el semmit, ha kölcsönös a vonzalom akkor lesz még alkalmatok vidámságra.
2011. febr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PT-Daniel ***** válasza:

Egyaltalan nem gaz! Egyikötök sem jatszotta meg magat. Szerintem, ez egy sokkal intimebb randi volt, mint ha lefeküdtetek volna!


Ebböl lehet valami komoly!

Csak azert ügyelj arra, hogy ne csak ezt az oldaladat lassa.

2011. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!