Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Győrben jó randihelyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győrben jó randihelyek?

Figyelt kérdés
diák vagyok, tehát nem valami drága helyre gondolok, de mégis legyen hangulatos (azért ne is a meki :P...)
2011. febr. 27. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szíj Melinda koncert :P
2011. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
kossuth utca.
2011. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 PT-Daniel ***** válasza:

En nagyon szeretem azokat a helyeket, amik egy kicsit különböznek attol, hogy "beülünk egy kavera".


Teljesen ingyenes, megis szep egy seta a püspökerdöben. Nagyon olcso (talan meg diakkedvezmeny is van) es romantikus a müjegpalya vagy szebb idö eseten a mellette levö allatkert. A Revesz hotel melletti biliardszalon is nagyon hangulatos.


Ha mindenkeppen beülni akartok valahova, akkor szerintem egesz Györben talan a Pirates (Meki mellett), az egyetlen hely, ahol az atlagnal kicsit magasabbak az arak. De ott ugyis 21 a korhatar.

Hangulatos nagyon a John Bull (csak az etel egy kicsit draga a minöseg es mennyiseghez kepest) vagy a popey egy rusztikalis kis pub, ami a Szechenyi tertöl a dunakapu ter fele van.


Ha szeretitek a rockzenet, alig fel eve nyilt a Black-Rock a videki buszpalyaudvar mellett (a regi Tropicana aztan Torock es megmittudomen helyen). Teljesen frissen renovalt es tiszta, megis hangulatos rockzene (az igazi, mint AC/DC, GnR, Iron Maiden etc).

2011. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mandala
2011. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
11:41-es: a püspökerdő merre van? mert igazából a belvároson kívül nem nagy részét ismerem győrnek...:S
2011. febr. 27. 14:47
 6/8 A kérdező kommentje:
a 11:38-asnak meg csak annyi hogy nem akarok futni...:P
2011. febr. 27. 23:30
 7/8 PT-Daniel ***** válasza:

Püspökerdö:


Biztosan tudod, hol az egyetem ill. a lapos tanszek/bahnhof szorakozohely. Ott a folyo melletti töltestöl jobbra (ha a lapos bal oldalt van) van a Duna holtag. Van egy kis jatszoter, ill. füves mezö, ahol szebb idöben strandolni lehet. Onnan csak tovabb kell setalni. A romantikus hangulatrol mar neked kell gondoskodnod ;)


Jo szorakozast es sok sikert kivanok!

2011. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát jó hely a belváros, pláza, árkád, sétálló utca, ...
2011. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!