Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most mit csináljak? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit csináljak? Hogyan folytassam az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Na szóval, volt már sok barátnőm szóval azért van fogalmam a dolgokról megy is az ismerkedés:) Nemrég írtam iwiwen egy csajnak levelet amiben scak 1 mosolygós arcocska volt ahogy vártam vissza is írt h ezt mégis mire írtam, erre mondtam h úgyéreztem h nemhagyhattam szónélkül a képét és szerintem a mosoly mindent elárul blablabla...:)

aztán visszaírt h köszöni szépen, Namármost én arravártam h majd valamit kérdez és máris megvan a beszélgetés, de nem kérdezett semmit, erre én írtam h akkor én adjam meg az msnem?:D aztán írta h ő nemaz a lány aki 1 levél után megadja az msnnyét stbstbstb és h nemakar ismerkedni(ettől csak még szimpatikusabb), mit írjak erre vissza amivel folytathatnám ezt a "beszélgetést", vagy h megtudjam ismerni??:D [azért írtam iwiwen mert másképp nemtudnám megismerni nincsenek közös ismerőseink]


2009. febr. 16. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írd meg neki, hogy szeretnéd megismerni őt ha ő is úgy gondolja stb.-stb. (Tudom hogy mondta hogy nem szeretne ismerkedni de még 1 próbát nem ér.) Más nem nagyon jut eszembe, bocsi. :/ Sok sikert! :)
2009. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hát szerezz be egy közös ismerőst :)

biztos van a képei között olyan, ahol másokkal van és oda is írta,h ki az. mondjuk 20 azonos keresztnevűből már könnyebben rájössz,h ki pontosan a barátnője és szervezkedj vele.faggasd ki,h mit szeret, meg,h egyáltalán miyen valójában a kiszemelted. A csajok imádják, ha randit szervezhetnek :)

Remélem nincs

2009. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is írj neki újra, de ne azonnal, ahogy megkaptad a választ, hanem várj egy kicsit előtte. És tudasd vele, hogy megérted, és elfogadod az álláspontját, ezért nem is szeretnéd zargatni (nehogy tényleg zaklatásnak vegye), de dobj föl egy témát! És valahogy tudakold meg tőle, hogy neki mi az "ismerkedés", majd fejtsd ki a véleményedet róla te is. (Ti. hogy te csak tényleg kíváncsi vagy rá, tehát szeretnéd jobban megismerni. Ettől még ne érezze rögtön azt, hogy feleségül akarod venni. :))
2009. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!