Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el, hogy kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy kezdeményezzenek ill. bepróbálkozzanak nálam a pasik?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, de eddik csak egy srác volt, akivel össze akartak hozni. Soha életembe nem próbálkozott nálam senki, nekem tetszett egy srác nála kezdeményeztem én, de elküldött. Nem tartom magam világszépének, de rondának sem, az alakom is teljesen normális, nem értem mi lehet velem a gond. Már arra is gondoltam, hogy talán a viselkedésemmel van baj, nem mondanám, hogy nem vagyok nyitott, kedves vagyok az emberekkel, és sokat mosolygok, nem járok bulizni, de se suliba se munkahelyen nem próbálkozik nálam senki, pedig többen vannak akiknek nincsen barátnője, de a fiatalabbak 20-21 évesek vagy csak bulizni járnak és nem is akarnak kapcsolatot, vagy ha akarnak akkor inkább a 16-17 éves korosztályból. Az idősebbek meg komolytalan "kislánynak" tartanak, azt hiszik még nem éltem ki magam és úgysem tartana sokáig, mert még fiatal vagyok, őnekik meg tényleg komoly kapcsolat kell, mert már idősebbek.
2011. márc. 5. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

szia.:)


nem hiszem, hogy a külsőddel lenne gond [bár 1 fényképet feltölthetnél magadról..].

sztem kicsit változz, kacérkodj a fiúkkal, próbáld keresni a társaságukat (főleg azét, akivel többet is elképzelnél, mint barátság)..


egy kérdésem viszont lenne hozzád.. milyen férfivel "elégednél meg.." ? gondolok itt a külső-belső-viselkedés-anyagi helyzetére


egy segíteni akaró srác..

2011. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Járj el valamerre! Barátokkal barátnőkkel nem kötelező bulizni csak ide oda kávézóba egyebek. Esetleg próbáld meg a neten az ismerkedést... nemkell társkeresőzni, chatelj vagy fórumokon vagy valahol és nem a nagy Ő-t kell keresni hanem barátokat ismerősöket! Így több lesz az ÖNBIZALMAD! és ha szerencsédvan találsz valakit akit "jobban" érdekelsz ^.-
2011. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet mert nincs elég srác ismerősöd, lehet ez a baj, hogy nem jársz bulizni. Suli, munkahely, ott igazából eléggé megszokott a felhozatal egy idő után. Többet kéne kimozdulni, nem csak buliba, bárhova. Lehet kihívóbban kéne öltözködnöd, lehet az átlag srácnak maradinak tűnsz, vagy nem mozgatod meg a fantáziád. A leírtak alapján nem lehet nagy gond, szerintem ez a baj, hogy nem vesznek észre, mert nekik semmilyennek tűnsz. Hogy öltözködsz? Kiegészítők? Lánc, karkötő, stb?
2011. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mástól várod, hogy próbálkozzon, ha így vársz egyedül öregszel meg.Neked kell pasizni ha akarsz pasit.

Azért nem próbálkozik nálad senki mert ez már nem így működik láthatod, hidd el a saját szemednek legalább:)

20f

2011. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező, manapság sajnos a nők udvarolnak, a pasik herélt fütyik lettek:P evvan:(
2011. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!