Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha néha vagy egy kis ˝csend˝...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néha vagy egy kis ˝csend˝ egy randin, az a fiút nem riasztja vissza?

Figyelt kérdés
Találkoztam párszor egy fiúval,akivel tényleg nagyon jól el vagyok,de néha mikor sétálunk előjön a csend, egyáltalán nem kínos, de nagyon idegesít, meg félek, hogy azt vonja le belőle a srác hogy nem is tudunk élőben elbeszélgetni, csak msn-en vagy stb.
2011. márc. 6. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

engem nem szokott elriasztani, szerintem természetes dolog.


sztem a legnagyobb h.ülyeség amikor "kínos csend"-ekről papolnak....miért kínos a csend? elvégre nem foshatja valaki a szót folyamatosan, sztem egy idő után az sokkal zavaróbb

2011. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Norb66 ***** válasza:

A csend arra jó hogy átgondoljátok azokat a dolgokat amiről beszéltetek az előbb. Pl.: ha épp a kettőtök kapcsolatáról beszéltetek. Ha gondolkodtok rajta, az felvethet új kérdéseket benned, amiket aztán ismét megbeszélhettek :) (lesz téma)

Amúgy az elsőnek igaza van, nem kell állandóan beszélni :)

2011. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar :)

Felesleges állandóan papolni. Persze, ha az első randin sem jut semmi kérdés eszébe az nem sok jót jelent mert akkor még az érdeklődésnek kellene dominálnia. Az viszont nem hátrány, ha valaki átgondolja a mondandóját és nem zúdítja rád válogatás nélkül. Akkor már inkább a csend :)

2011. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm.

én nem mondtam hogy ˝kínos˝. :)

2011. márc. 6. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
nem szeretem az olyan lányokat,aki folyamatosan fosni akarja a szavakat.
2011. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!