Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szeret? Összezavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? Összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Beleestem az egyik osztálytársamba. Velem egyidős, és már mindenki azt hiszi hogy járunk.

Csütörtökön kihívott sétálni, jött még az egyik haverja is, de aztán hazakísértük őt. Aztán mentünk még kettesben egy kört, amikor látta hogy fázom. Kérdezte hogy odaadja-e a kabátját (wah deudvarias :D ) aztán beszélgettünk, és megfogta a kezem. kézenfogva mentünk hazáig. a kapuban adtam neki puszit.

Ma megkérdeztem, hogy hogyan tovább, ő mondta hogy még gondolkodnia kell, mert nem szeretné elcseszni a barátságunkat. Ez nem valami sablonos duma?

De ma megbeszéltük hogy holnap megint kimegyünk

Szerintetek? 14/L


2011. márc. 12. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

eddig jól alakulnak a dolgok :) ha barátságelcseszéssel jön mondd hogy megpróbáljátok, s ha nem megy minden újra a régi lesz, mintha misem történt volna. sok sikert majd írj h milett :D

15/L

2011. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, még valami. már egyszer jártam a sráccal. de szakítottunk.
2011. márc. 12. 20:53
 3/11 anonim ***** válasza:
rendes fiú. nem vagy pesti véletlenül, hátha rólam van szó xD
2011. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
te semmiképp se lépj,ha folytatni akarja ezt a dolgot,tenni fog az erdekeben :)
2011. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2.: Hihi! neem nem pesti :D

3.: Húúh, hát ma minden kiderül. Szurkoljatok!!

2011. márc. 13. 11:39
 6/11 anonim ***** válasza:
szoritok!! :DD
2011. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát, nem volt semmi. Elmondtam neki, hogy tetszik, de mondta hogy ő nem úgy néz rám. de édes, mondja hogy ne haragudjak, 1 óráig lelkiztünk :(
2011. márc. 14. 20:58
 8/11 anonim ***** válasza:

jááj :/ sajnálom :(

azert nehogy öngyilkos legyél :D

2011. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hm :(

De elhatároztam: Holnap suliba nagyon csinin öltözök fel, és azzal a parfümmel fújom be magam, amit imád ;)

2011. márc. 15. 20:50
 10/11 anonim ***** válasza:

hehe:D

jol teszed:) csak mostmar igyekezz fele ugy mutatni,mintha tultetted volna magad az egeszen:)

2011. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!