Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul tettem, hogy nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy nemet mondtam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe már 1 éve szerelmes vagyok és azt mondta kb. 2 hónapja, hogy járni fogunk de azóta csak 1 csók volt és nemis nagyon történtek olyan dolgok, hogy közelebb kerüljnk hozzá. Pár napja írt nekem egy fiú aki tetszik, hogy szerinte szép csaj vagyok és járna velem...én pedig elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok valaki másba (ők ketten egyébként haverok) de mondtam neki, hogy bejön nekem...Egyre jobban azt érzem, hogy nem lesz semmi azzal a fiúval akibe szerelmes vagyok, mert egyikünk sem lép és most úgy gondolom, hogy rosszul tettem, hogy nemet mondtam a másik srácnak :S Ti mit gondoltok erről? Mégis járjak vele? Egyre jobban azt érzem, hogy ez lenne a legjobb.

17/L


2011. márc. 13. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nemet mondtál; igent annak mondj, akibe szerelmes vagy.
2011. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De már 1 éve várom, hogy legyen valami de szinte semmi pedig én már mindent megpróbáltam és egyszer tök jól elvagyunk, máskor meg mintha semmi sem lenne és az a másik srác is eléggé tetszik mert amikor látom mindig nézem őt és talán egy kicst most ez megingatta a szerelmem vagy csak így akarom megtudni, hogy mit érez irántam, hogy összejövök a másik sráccal. Lehet, hogy ez is benne van de most nem így érzem.
2011. márc. 13. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennek a másik srácnak mondanál igent, akkor egyrészt végig hiányérzeted lenne (nem azzal vagy, akivel igazán szeretnél), másrészt lelkiismeret-furdalásod, mert valójában másba vagy szerelmes.
2011. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát elég nehézkes dolog. az ember utál várni.de vannak dolgok,amikért már semmit nem tudunk tenni hogy változzon,nem rajtunk múlik. tényleg nem lenne jó ha olyannal lennél,akibe nem vagy szerelmes. sajnos ez van.

most mondaná az ember,nem érdemes várni,de hát a szívedben csak egy hely van,és az meg foglalt...

2011. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát várakozásbol nem jutsz semmire kérdezd rá hogy most mi legyen járna-e veled vagy nem.

addig ne kezdj más pasival még szereted !!

2011. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Egyébként mikor pont együtt voltam azzal a fiúval a buszmegben akibe szerelmes vagyok ott volt barátnőm is és kérdezte, hogy járunk (mert wléggé úgy néztünk ki) és egyszerre mondtuk, hogy nem és a barátnőm kérdezte, hogy fogunk? és ő azt mondta, hogy majd igen.
2011. márc. 13. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
na hát akkor van ok hogy ne kezd mással :)
2011. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!