Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 mondattal tönkretettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 mondattal tönkretettem volna egy 5 éves kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Olyan szarnak érzem valamiért magam most.


Legjobb haverom beszélt a csajával, majd poénból oda adta telefont nekem. Nem tudtam mást tenni. Beszéltem vele pár mondatot. Elsütöttem 1 poént is. Kb ennyi volt.

Sose láttam, és ő sem látott, egymás nevét sem tudtuk.

Azért másnap a csaj megkeres, jókat beszélgettünk, meg nevettünk. Nekem is elég szimpi volt. Később valahonnan megtudta, hogy hol lakom. Hát eljött, és úgy ahogy vagyok letepert az ágyra...mondtam neki h ne, ott a barátja, de nem értette.

Rá 1 hétre a csaj elköltözött a szüleivel és meg vesztettem egy jó barátot, mert valahogy megtudta ezt...:|


2011. márc. 17. 10:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy gusztustalan rib@nc, megbízhatatlan kis riherongy. Nincs rá jobb szó. És a legnagyobb tabut szegte meg: párjának a barátjával csalta meg őt. Ebben annyi gusztustalanság van, hogy az valami elképesztő, főleg, ha valóban 5 évig jártak?? Remélem ez csak egy vicc.
2011. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, hogy 5 éve voltak együtt.
2011. márc. 17. 10:54
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

"Hát eljött, és úgy ahogy vagyok letepert az ágyra...mondtam neki h ne, ott a barátja, de nem értette."


És nyilván a fizikai erőd sokkal kisebb egy lányénál, ezért nem tudtál mit tenni, mivel sokkal erősebb nálad, így lefogott, és bár te sikongattál, ő ezzel mit sem törődve megerőszakolt. Na persze...


Te sem vagy sokkal különb ennél a lánynál.

2011. márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan második.

Te is mondhattad volna, hogy ne és kész. De nem mondtad. Viseld a következményeit. Nem vagy jó barát.

2011. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Bizony te sem vagy sokkal különben ennél a r*bancnál!:S

Nem tudtál volna neki nemet mondani?Vagy sokkal erősebb volt nálad?

Ja és nem azt mondtad hogy te hülye p*csa hagyj vagy ilyesmi,hanem hogy ott a barátja,de ha nem lesz ott majd akkor beszélhetünk róla,vagy mi?

Nagyon sajnálom a barátodat ilyen barátja van meg egy ilyen bnője!:S

2011. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ribanc megcsalja a barátját egy idegennel, azt talán még túl lehet élni, de, hogy a barátja haverjával. Ettől már csak az nagyobb g*ciség, ha a testvérére mászik rá. Amúgy igaza van a másodiknak, a csaj nyilván sokkal nagyobb termetű és erősebb volt nálad. Ha én nem akarok lefeküdni egy lánnyal, akkor nem is fogok, hiába mászott rám. Ha másképp nem megy, kap egy akkora pofont, hogy leszakad a feje. Egy igaz barát sokkal de sokkal fontosabb, mint egy megbízhatatlan k*rva. Remélem a haver kitapossa a beleteket, mert ez lenne a minimum amit megérdemelnétek.
2011. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ezért várja a csaj azóta is az ajtótok előtt, hogy nyíljon a kilincs...:S
2011. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%
A haverodnak pontosan tudnia kell, hogy ha a f*sz feláll, az ész megáll... Még csak be sem cserkészett téged, semmit sem tettél a háta mögött, egyszerűen letepert a csaj. Ha esze van a haverodnak, nem dob oda egy ribancért egy barátságot! Idővel csak átlátja, hogy a csaj felhívott téged, sőt, még ki is nyomozta a címed. Aki itt hunyó, az nem te vagy, hanem a csaj! Erre előbb-utóbb a haverodnak is rá kell jönnie! Szerintem ne érezd magad szarul! Ha a haverod nem fogja fel, hogy egy ordas nagy k.rvával kavart, akkor ezzel a barátsággal nem sokat veszítesz!
2011. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Szerintem menj orvoshoz. Biztos nem normális, ha egy lány olyan szinten le tudott teperni, hogy mozdulni sem tudtál.

Mert gondolom te ellenkeztél, hadakoztál, kézzel-lábbal, nemigaz?!

Azért a csajnak is tudnék gratulálni.


De egyébként ez csak valami vicc, ugye?

2011. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

miért mit kellett volna tennem? tán ütni, vagy kilökni az ajtón??

mint írtam, nekem is szimpatikus volt a csaj, de nem azt terveztem, hogy így alakul:S

2011. márc. 17. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!