Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szolnál ha igy szolitanána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnál ha igy szolitanának le? :-) Föleg lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés

Mondjuk csak spontán ami jön:

-Szia,szerinted nagyon hülye probálkozás lenne ugy le szolitani egy gyönyörü lányt,hogy tetszik a cipőőd?:D

...

-Szia,akarsz táncolni?az jó mert én sem,csak elszerettem volna kérni a számod és jobb nem jutott eszembe..:D


2011. márc. 17. 15:06
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel a lánynak, elmosolyodik, h nem akk meg elkküld, de érdems így próbálkozni..:D
2011. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

A második az tetszik! :)


18/L

2011. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
jobb minthogy ne probálkozz...
2011. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék az biztos :P


Attól függ hogy helyes e a srác


22/L

2011. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
ez jóó:D a másodikat használd ha meg igent modn akkor tánc közbe kérd el:D vagy add me ga tied :D
2011. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 hippolita ***** válasza:

az előző gondolom fiú, mert én erre nem buknék, tök béna, bár lehet hogy egy 12-13 éves kis csaj bukna az ilyesmire.

Inkább, hívd meg valamire, vagy kérdezz tőle valamit, amiben okos lehet, és feltételezheti, hogy te tényleg nem tudod.

Mondjuk: De szép a fülbevalód...valami ilyesmit keresek az anyukámnak/nővéremnek, hol vetted?...merre van az a bolt, ha nem találnám, megadnád a számod, hogy útba tudj igazítani, ha eltévedtem? stb. stb.

2011. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

én örülnék neki

még ha nem is tetszene a srác akkor se küldeném el a pics@ba


kár, hogy nem akar a kiszemeltem így leszólítani :)

2011. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Nah jöttek pozitivválaszok is:D


"merre van az a bolt, ha nem találnám, megadnád a számod, hogy útba tudj igazítani, ha eltévedtem?"ez igy nem g3ciség?=/ végülis tökre nem azért adta akkor meg,hogy majd hivjam randira...vagy öö ...tévedjek el?:))

2011. márc. 17. 15:23
 9/42 anonim ***** válasza:
Áhh ezek tök jók :'D amúgy hány éves vagy?
2011. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Sweetie ***** válasza:
szerintem mindkettő jó :))
2011. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!