Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha közlöm egy csajjal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közlöm egy csajjal, hogy tetszik nekem és utána mindenki előtt titkolom ezt, akkor ez szemétség tőlem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Igen! Vállald föl az érzéseidet, nem kell kőtszínűsködni.. Vagy talán szégyenled...?
2011. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szemétség..
2011. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnéd felvállalni? Egyébként pedig nekem az sem lenne gond, ha az elején csak én tudnám, és amikor már kialakult a helyzet, akkor tudják meg mások. Egyébként miért akarod így?
2011. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha ez őt zavarja.
2011. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyetértek..csak akkor az ha zavarja

Miután elmondtad neki, kérdezd meg tőle hogy ő is így akarja-e

Mondjuk vannak olyan fiúk akik csak azért titkolnak el egy kapcsolatot mert nem akarják hogy tönkremenjen minden

2016. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!