Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20éves fiú vagyok elég régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20éves fiú vagyok elég régen volt kapcsolatom(sport végett)és hát most megtetszett egy lány(17). Hogyan is kezdjem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Myvipen bejelöltem,MSN-re fel is vett de még nem beszéltünk.Mivel indítsak?MSN-en nem az igazi szóval én egyből el is hívnám valahova,de amikor találkozunk miket hozzak fel beszédtémának.Helyszín 5leteim már vannak.A válaszokat előre is köszönöm:-)
2009. febr. 23. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit szeretnél róla megtudni!!!Gondolom hogy van e pasija,hová jár suliba,esetleg melózik...stb.Szóval ami érdekel aztán meg ő is kérdez és elindul a beszélgetés.SOk sikert!:)
2009. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen tanácsod:-)rem sikerül valamit alkotnom:-D
2009. febr. 23. 20:26
 3/5 treffhetes válasza:

látom elég régi a kérdés,szóval már biztos valamelyik irányba elmozdult a dolog,de ha esetleg mégse,megpróbálok segíteni:)

ne szóld le az MSN-t,nem olyan rossz dolog:P a kérdésedből gondolom hogy te se vagy az a "nálad vagy nálam" kérdéssel indítós Don Juan típus (mint ahogy én sem),szóval az MSN is megfontolandó:)


az én történetemből is látható,hogy működőképes megoldás:

iwiwen bejelöltem egy lányt,akiről fogalmam se volt,hogy ki,tehát semmit nem tudtam róla,még rendes képe se volt fenn,csak egy de az alapján meg ahogy írt a stílusa alapján szimpatikusnak tűnt.szeptembertől decemberig nem is találkoztunk,csak az MSN ment,de azon órákat beszélgettünk minden egyes nap.aztán persze egy idő után találkozgattunk is (aztán végül mégse lett belőle semmi,de ez már egy másik történet),de semmiképpen nem hagytam volna ki az MSN-en beszélgetős részt,mert így látatlanban szerintem könnyebb megismerni valakit (pl szerintem sokkal őszintébb,mert elég közvetett ahhoz,hogy nem olyan erős a "másiknak megfelelni akarás")


szóval kezdésnek teljesen jó az MSN,csak tudjad,hogy mikor kell továbblépni (és merre)

amikor nálunk először szóba került,azt mondta,hogy még ne legyen semmi több,gondoltam oké,majd mondja,hogy ha mégis (én naiv).na erre NE számíts.találd ki te,hogy mit akar (és közöld vele is,hátha még ő se tudja)(komolyan)(de tényleg).van olyan,aki tudja mit akar,elég ha kitalálod,de én olyat fogtam ki,akit nekem kellett volna irányítanom (csak erre későn jöttem rá)


asszem mindent leírtam,amivel (talán) segíteni tudok, úgyhogy hajrá (ha meg már összejött,akkor meg legyetek boldogok,és élvezzétek a pillanatot:))

2009. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 treffhetes válasza:

ja és az látom kimaradt,hogy mivel indíts:tulajdonképpen mindegy,de sokat érdeklődj felőle,találd meg a közös témákat,és kifejtő kérdéseket tegyél fel,ne ragadjatok le egy "igen-nem"-es beszélgetésnél

a téma mindegy csak őt is érdekelje,és ne legyen túl általános (pl a "szép idő van ma" nem nyerő ötlet),de szerintem kezdésnek túl személyes se

2009. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket mondjuk nem jött össze vele a dolog de majd mással, máskor:-)
2009. jún. 25. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!