Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Soha nem csókolóztam, soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem csókolóztam, soha nem volt még pasik és az osztályomban már mindenkinek van szinte. Amikor megyek az utcán nagyrészben azt látom mikor körbe nézek hogy mindenki csókolózik. Nem vagyok a legszebb lány. (14 éves) Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha budapesti vagy, írj nekem privátot :)
2011. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
79%
Semmit. Nem szégyen az sem ha 18 éves korodig kézfogást sem kaptál fiútól.
2011. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ismerős helyzet, csak én már lassan 18 leszek. engem is szörnyen irritál néha, hogy mindenhol kéz a kézben sétálgató szerelmeseket látok. mondjuk 14 évesen még korai aggódnod szerintem... nem baj az, ha még 1-2 évig szűz maradsz:)
2011. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lègy önmagad ne akarj màsra hasonlitani ès akkor megtalàl akit keresel lehet h van a közeledbe egy olyan fiu akinek tetszel csak fèl kezdemènyezni türelem
2011. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szűz az szűz akarok maradni!! De kell az első csók.. Mindenki áradozik hogy milyen jó és nekem még nem volt benne részem:(
2011. márc. 25. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos ,az első csók olyan mint az első szexuális élmény.

Attól függ kitől kapod. Az enyém tényleg szép és emlékezetes volt igaz kellett rá 20 évet várnom, de megérte.

2011. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is éppen így vagyok

Velem többen összejöttek volna (csak vagy nem tetszett, vagy túl messze lakott stb.)

Most van egy kiszemeltem, vele bármikor összejönnék :)


15L

2011. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

15 alatt fel sem fogjátok milyen a szerelem, mert mindenki azzal van elfoglalva, hogy jaj gyorsan pasi kell , hogy meglegyen az első csók meg a többi , mert mindenki túl van már rajta.

miért kell ennyire erőltetni? nem vagytok még érettek rá

2011. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen...de sajnállak, szegénykém!:D
2013. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!