Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek durva osztalytarss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek durva osztalytarssal jarni?

Figyelt kérdés
Nalatok hogy fogadta az osztalykozosseg peldaul?
2011. márc. 26. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nállunk kiakadtak...szivatták a srácot a többi gyermek stb. Ha csaj vagy akkor nincs nagy baj, mert a lányok nem igazán ugratnak, de ha fiu...Amugy sokban függ attol, hogy az osztály milyen rég van együtt és hogy hány évesek...
2011. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát részben rossz azért... Baszogatnak miatta, meg pl ha a csajjal összeveszel valamikor miután vége, és volt szex, és pl nem "elég nagy" a cerkád akkor azért kellemetlen tud lenni amikor az egész sulit körbejárja a hír hogy XY-nak csak xy cm a farka, meg egyéb bakik... Remélem érted hogy hova akarok kilyukadni :)
2011. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig ha szerelmesek akkor úgyse érdekli őket, akárhogy is fogadja az osztályközösség. Nálunk pont jó az osztályközösség, senki nem bztat senkit, de az előző osztályom az már egy más dolog :D. De igen nem a legjobb osztályban összejönni valakivel, de ha szerelmes vagy akkor nem hiszem h ez alapján fogsz dönteni.

16F

2011. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nalunk jelenleg 3 par van az osztalyunkban es meg volt egy 4.dik is, de ok mar reg szakitottak :)
2011. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sokszor jártam osztálytárssal és idáig egytől-egyig mindet megbántam.. az osztályközösség általában nem veszi jó néven, legalábbis nálam ez volt:P
2011. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 R3al ***** válasza:
házi nyúlra nem lövünk :D
2011. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, hallottam ezt a mondást sokszor :D hát már vegzős vagyok és fiú, még 2 hónap van a suliból, ezért merném megkockáztatni..
2011. márc. 27. 16:10
 8/8 anonim válasza:

Figy... Én már túl oda vok a csajomért.. És néha mondják mert 3 csaj non tetszik mondják hogy "szerelmes vok"

És akk mivan??? baki..

2011. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!