Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire zavar benneteket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire zavar benneteket a korkülönbség?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és az a gond, hogy az idősebb lányok tetszenek nekem. 22-23 körüliek. Nem azért, mert jobban néznek ki mint más, hanem mert agyilag érettebbek. Ez mindig is gondom volt, hogy túl felnőttes vagyok, ezért nem keresem a korombeliek társaságát, hanem inkább az idősebbekét. Eddig 5 lány pattintott le 6 ból, mert túl fiatal avgyok és hogy zavarja őt a nagy korkülönbség. Hozzáteszem, hogy a korombelieknek meg tetszem, szóval a kinézettel meg ilyen dolgokkal nincs gond, azt mondják. Ennyire zavarná a huszonéves lányokat ha fiatalabb barátjuk lenne? Mert nem tudnak villogni egy idősebb palival? azt hittem, hogy ez a 15 éveseknél divat... ezekszerint rosszul hittem?
2011. márc. 27. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Na figyelj. 22-23 év körüli csajoknál, jó kinézettel, megfelelő anyagiakkal is relatíve kevés esélyed van 22-23 (!) évesen. Mert ők is mindig legalább 1 korosztállyal feljebb nézegetnek (25-28).


19 évesen szinte 0.


26/F

2011. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ez baj. Hol tudnék felnőttesebb korosztályombeliekkel ismerkedni?
2011. márc. 27. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 évesen egy 16(!) éves fiúba szerettem bele, mert jóval érettebb volt a gondolkodása... az már más kérdés, hogy nem lett belőle semmi, de elméletben nem lett volna gond a kora...

de tény, hogy kevés lány gondolja így...

2011. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg sajnos tipikusan olyan lány vagyok, akinek a fiatalabb pasik jönnek be. Csak sajnos egy fiatalabb pasival általában nehéz komoly kapcsolatot kialakítani. Főleg mert ilyen korban már kilátásban kéne lennie egy összeköltözésnek (mondjuk 1-1,5 év kapcsolat után), és ez nagyon ritka esetben esélyes csak egy fiatalabb sráccal. Meg a huszonéves nők egy részének már megfordulnak olyan gondolatok a fejében, hogy házasság, gyerek... A fiúknak erre később van igényük, bár tény, hogy ismerek pár olyan lányt is, akik csak 30 felett akarnak gyereket, de átlagban talán nem ez jellemző.

Lehet, hogy komolynak érzed magad, és valószínű az is vagy, de ilyesmire nem hiszem, hogy teljes mértékig fel lennél készülve. Tehát neked egy nagyon nagyon ritka huszonéves lány kéne, így az 5 a 6-ból nem is olyan rossz arány.

20/l

2011. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3-4 év nem sok. Volt a 20-as éveim elején ennyivel idősebb barátnőm. Inkább ő szedett fel engem, de ez nem számít.

Most van egy sokkal idősebb lány az életemben. A 10 év difi talán már nekünk is sok. Imádom, de néha logikusan is gondolkozok.

Viszont ahogy egy nálam 10 évvel fiatalabb lány néz rám, az valami egészen más!

Működhet mindegyik variáció, de mindegyik mást ad.

2011. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!