Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól lehet randizni, esetleg flörtölni?

Figyelt kérdés
Én 11 éves vagyok (lány) és már kissé érdekelnek a fiúk meg a randi meg ezek. Tudom hogy 4. ben nem randizhatók még de jövőre (5.-ben) szerintetek fognak velem flörtölni meg ilyenek?
2011. ápr. 2. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

11 éves koromban, még a fiúk még fociztak, fára másztak, fogócskáztak, üveg golyóztak, bújócskáztak, rosszalkodtak, a szüleiknek segítettek stb a lányok pedig babáztak, az anyukájukkal főztek, meg még az úristen tudja milyen lányos játékokat játszottak, az én időmben. Hova fajul még a világ?


Kislányom, szerintem ne foglalkozz a pasizással még a te korodban, talán 8. körül vagy középiskolában.

2011. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne randizz, de az egyik kisfiút áthívhatod azért játszani..
2011. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Észre sem veszed és jön majd egy fura érzés, meg valaki, egy fiú, akivel minden más lesz mint eddig. Mostanában kerülsz abba a korba. Ügyes, okos légy!
2011. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gond ebben a korban (jó a tiédben még nem annyira, de hamarosan belépsz abba a korba), hogy még nincs kiforrva a személyiséged, és rengeteget fogsz változni. Összezavarodsz, egyik héten még ezt akarod, másik héten már azt... fejetetejére fog állni a világ. Az ilyen 13-14 éves korban kezdődött kapcsolatoknak általában nincs jövője, mert egyszerűen nem tudja még az ember, hogy mit/kit akar. Azt sem tudja, hogy sajátmaga kicsoda. Tisztelet a kivételnek. Tudom, hogy majd úgy fogod érezni, hogy "kell az a fiú" meg repkednek a pillangók a gyomrodban, de hidd el nem éri meg elsietni. Előtted az élet, még szerintem nagyon fiatal vagy randizáshoz meg párkapcsolatokhoz. Remélem nem sértődsz meg ezen. :)
2011. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy a fiúk általában később érnek.

Legalább 1 évvel idősebb fiúval tudsz barátkozni... majd, ha ő készen áll rá. Pár év múlva.

De 2 évvel idősebb már lehet, hogy többet is szeretne, mint amit te.

Egyelőre talán beszélgetni próbálj velük az osztályban, vagy egy felsőbb osztályban.

De a gondolkodásotok eléggé különbözik, meg aztán ilyen korban még nem nagyon érdeklik őket a lányok (a cicid biztos szívesen megnéznék, de még normális érzelmekkel nem nagyon tudnak feléd közeledni)... ne erőltesd, ha látod, hogy nem megy.

2011. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Selcsi válasza:
Nem tudom szerintem lehetne és is most randiztam
2012. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!