Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19 éves lány vagyok. Decemberb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok. Decemberben egy egyetemista bulin összejöttem az egyik csoporttársammal.Van rá esély, hogy járjunk? Légyszi minél többen írjatok!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Decemberben egy egyetemista bulin összejöttem az egyik csoporttársammal. Egész este táncoltunk, smároltunk. Akkor mind a ketten azt mondtuk, hogy ennek lesz még folytatása. Aztán jött a vizsgaidőszak, de akkor sajnos nem tudtunk találkozni, viszont msn-en napi legalább 3-4 órát beszélgettünk. Most ebben a félévben van együtt óránk, de mi csak mosolygunk egymásra. Tulajdonképpen egyikünk sem mer lépni. Azt hiszem, hogy ez a baj. Szerintetek tegyem meg én az "első" lépést? Én csak azért félek, mert nem tudom, hogy ő mit gondol. De olyan édesen mosolyog rám mindig, és elég gyakran kacsintgat is. :D Jah, és az egyik közös ismerősünk azt mondta, hogy a srác elég sokat szokott rólam beszélni. :) Bocsi, hogy hosszú lett.
2009. febr. 28. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg beszélget rólad és kacsingat rád mond meg h szereted
2009. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előttem válaszolóval értek egyet. Menj oda hozzá és lépj te :)
2009. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha msn ezni ráértek 3-4 órát, akkor találkozni miért nem??
2009. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ilyen hamar írtatok! :)

Találkozni azért nem, mert nem egy városban lakunk. Az egy dolog, hogy közös a suli... De én bejárós vagyok, és így kicsit nehéz. Amúgy ez nem is lenne gond, ha végre beindulnának a dolgok. :)


Hétfőn odalépek hozzá, hogy szeretnék vele beszélni, és elmondom neki, hogy mi a helyzet. :)


Nagyon köszi a biztatást!

Nyugodtan írjanak a többiek is!:)

2009. febr. 28. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg ne lépj oda, az túl direkt. Inkább próbálj meg msn-en beszélni vele, és ha látod, hogy érdeklődik, beszélgetés közben úgyis adódik rá alkalom, hogy fölvess egy mozit / kiállítást / előadást, vagy valamit.
2009. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg menny oda hozzá!! Jobban fog örülni ha személyesen mondod meg neki, mint inkább msn-en!!HAJRÁ!!!!
2009. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi! :)

Én is inkább személyesen szeretnék vele beszélni, mert akkor látom, hogy hogyan reagál a dolgokra, msn-en pedig azt ír, amit akar... :)

És az szerintem tuti, hogy érdeklem őt, azok a beszélgetések... :D


Tényleg csak az kell, hogy valaki megtegye az első lépést. Úgy látszik, én leszek az. :P

2009. febr. 28. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogod magad, előadás/gyak után odalépsz hozzá (de azért ne az egész csoport szeme előtt), mélyen a szemébe nézel, rámosolyogsz, és a szája sarka fölé kicsivel egy apró puszit biggyesztesz. Majd egy szó nélkül lelépsz.


Én fiú vagyok, lánynál már működött, szerintem fordítva is ütni fog:)


Ha ezután sem lép a srác, akkor buta.

2009. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon édi. :) Köszi a tippet. :P
2009. márc. 1. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!