Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelem. Most akkor ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem. Most akkor ne görcsöljek rajta, vagy ne várjam a sült galambot?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy majd akkor jön amikor nem számítok rá. De addig mi lesz azzal a kínzö ürességgel ami előbb-utóbb szétmarcangol itt bent?

16/F


2011. ápr. 15. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szingularitás kialakulásához vezet, ami elnyeli a testedet belülről.
2011. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 izsofmate válasza:
addig próbálkozz másnál, nem várni kell, hanem keresni! honnan tudod, hogy ki lesz az igazi, ha még nem volt dolgod olyannal, aki nem az igazi! próbálkozz és akor meglesz az igazi is!
2011. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az! De azt mondják amíg nagyon akarom, addig úgyse fog összejönni
2011. ápr. 16. 09:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj másokkal addig:)
2011. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ne aggódj! Én is így voltam vele, vártam a középsulit, hogy lesz pasi, lesz pasi.. És itt állok, mögöttem a 4 év, Márciusban elegem lett, teljesen feladtam.. És bumm! Ekkor bombaként robbant be az a fiú, akit már tavaly nyáron kinéztem magamnak. És ő keresett először meg minden! Április 1. óta egy pár vagyunk. Tényleg ne aggódj, ne is foglalkozz vele! :) Kitartás! (Amúgy szerelmes még én sem vagyok, de várom már..:))
2011. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értem miért mondja mindenki, hogy keressen mást, meg próbálkozzon másnál. Sehol nem írta a kérdező, hogy kikosarazták volna. Bocs ha félreértettem volna és mégis.

A kérdésedre válaszolva, nem tudom. Én is így voltam vele ahogy már írtak. Kb 13 éves korom óta vágyakozok, hogy milyen jó lenne ha lenne valakim, de úgy voltam vele, majd a gimiben, új arcok meg több ember aztán hátha. Volt 1-2 alkalom mikor tetszett egy fiú, de nem mertem kezdeményezni, aztán egyszer mikor rászántam magam hogy na neki bevallom hogy tetszik és többet akarok tőle mint haverkodás, akkor kiderült hogy becsajozott. Nagyon rosszul esett. Aztán nem erőltettem a dolgot. Befejeztük a sulit. Találkoztam egy sráccal. Komolyan akkor már ott tartottam, hogy én senkit nem fogok soha érdekelni. Randira hívott, igent mondtam, egyszer randiztunk. Aztán rájöttem, nem akarok tőle semmit. Azóta mégcsak nem is mondhatom hogy nem volt lehetőségem, mert volt, de nem éltem vele. Úgy döntöttem ne görcsölök rajta, ha jön valaki jön, ha nem hát nem. Hiszem, hogy mindennek megvan a maga ideje. talán én még nem is készültem fel rá. Hiába hiszem azt már évek óta hogy igen, mostanában kezd leesni, hogy akárhányszor van vmi alakuló dolog(1-2 ilyen volt csak, nem sok), mindig kifogást keresek, hogy miért nem működne, szal lehet hogy mégse vagyok én erre felkészülve még. Mondjuk kicsit szánalmasnak érzem, hogy 19 évesen ott tatok, hogy mégcsak nem is csókolóztam soha, nemhogy mást csináltam volna. De ez tulajdonképpen olyasmi amire mindenkinek máskor jön el az idő, és talán okkal.

Mindenesetre, amióta elhatároztam, hogy nem görcsölök rajta, lesz ami lesz, igaz hogy még nem lett semmi, de nem érzem magam annyira szarul, amiért egyedül vagyok:) próbálok úgy gondolni erre mint önálló döntésre, pl ha folytatom azzal a sráccal akivel randiztam 1X tuti h már kb fél éve járnánk, de emellett biztos, hogy lecsúsznék valaki másról, akivel nekem találkoznom kell a sorsom szerint. Talán épp a nagy Ő kerülne el emiatt. Tudom ez most nagyon hókuszpókusznak hangzott, és talán csak egy szerencsétlen magányos lány nyugtatgatja magát ezzel, de nekem ettől jobb.

2011. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jaj kissrác figyi, ha 4 év mulva is még 0 kapcsolattal állsz majd, akkor kezdj el gondolkodni ezen, addig meg szórakozz meg akármi.

én is szerettem volna barátnőt akkor is, de találtam más elfoglaltságot, nemérdemes siettetni. aztán 20 körül jött rám hogy na ezmár több a soknál nekem nő kell, és 21 évesen lett először barátnőm.

nemvagy lemaradva semmiről

2011. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23:39, arra vigyázz, hogy ha minden próbálkozónál aztmondod, hogy nemjössz vele össze mer lemaradsz a nagy ő ről, lehet hogy pont a nagy ő vel nem jössz össze. azér mindenki ne hajts el, ha próbálkozik, adj esélyt, ha eltudok beszélgetni, az már jó, ha kicsit vonzó is, mégjobb. talizgattok 1-2 hétig és azt veszed majd észre hogy nembirod nélküle, csak adj esélyt szegény srácoknak akik veszik a bátorságuk és elhivnak 1-2x randizni!
2011. ápr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

23:39 vagyok

Ennél a srácnál volt oka, hogy miért nem akartam tőle végül semmit. jó oka. De ez most mindegy, lényeg, hogy nemcsak úgy elhajtottam.

Am csak azt akartam mondani, hogy én hiszem, hogy mindennek oka van, és nem kell csak azért belemenni egy kapcsolatba, mert magányosak vagyunk, ha közbe tudjuk, hogy nem ő kell nekünk. Szal hogy összejöhettem volna vele, hogy ne legyek magányos, de annak meg úgy mi értelme van?

2011. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Am. ja nem kosarazott ki senki, csak úgy vagyok. És igazából minden ok körülöttem, mégis olyan vacakul érzem magam mint egy felmosórongy amivel felsikáltak egy gruppenpartit...
2011. ápr. 18. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!