Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anyira félek hogy nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyira félek hogy nem lesz senki aki szeret 14 éves vagyok csak és a barátaim túl vannak mindenen. én meg sehol semmi félek hogy sose találom meg az igazit és honnan tudom hogy ő az? Mit tegyek hogy szépnek lássanaka férfiak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Basszus... Már meg ne haragudj. Gyerek vagy még. Én 21 vagyok, több mint egy éve egyedül. És valamennyivel nehezebb ennyi idősen szerelem nélkül élni.

Ne ez legyen a legnagyobb gondod, inkább tanulj.

2011. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kitünő vagyok sportolok is van 100000 kupám meg érmém de azok semmit se jelentenek :S:S
2011. ápr. 22. 19:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusisten!

Ez nem kamukérdés véletlenül? Nehogy már 14 évesen ez legyen a legnagyobb bajod, hogy nincs pasid. Majd lesz.

Gyerek vagy még.... Vagy jobb lenne, ha 14 évesen végigment volna rajtad egy futballcsapat? Attól lennél nő? Az eszem megáll.....

2011. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
én is ebben a helyzetben vagyok mint te (14/L) ln hiába láttam meg az igazit, de nem hiszem hogy lesz nála esélyem:) próbálj magabiztos lenni, stílusos és igényes:)mosolygós+kedves
2011. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francot akarsz te 14 évesen a férfiaktól?
2011. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 napietus ***** válasza:
100%
szerintem a barátaid egy része is kamuzik, be ne vedd :P
2011. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
persze a mai 20-évesek azt mondják hogy a mi időnkben de olyan nekünk 13-14,15 évesen mint ha felnőttek lennénk...
2011. ápr. 22. 19:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És mégis miben olyan? Úr isten, ehhez tényleg nem tudok már mit írni. Az a baj, hogy a mai tinik el vannak szállva és azt hiszik, hogy vannak olyan okosak és érettek, mint a felnőttek. Közben meg ki kéne járni az általános iskolát... Hova jutunk így? Húsz év múlva már a 11 évesek fognak azon rinyálni, hogy nincs "kapcsolatuk"?
2011. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nah ezt kapd ki...16 éves vagyok és még sosem volt barátom,sosem csókolóztam és valószínűleg ebből adódóan sosem voltam úgy...fiúval...és képzeld csak el nem is érdekel,mert tudom,h még én is gyerek vok és ráérek 18 éves koromban is...egyenlőre a tanulással foglalkozom,mert nekem az a munkám és ha majd el jön az én időm ki is használom...Remélem kielégítő választ kaptál a kérdésedre...Hidd el nem vagy semmiről sem lekésve :)
2011. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 napietus ***** válasza:
100%
"olyan nekünk 13-14,15 évesen mint ha felnőttek lennénk..." jé, tényleg? eltarjátok magatokat, adót fizettek, stb.? nem értem ennek fényében, miért is nem mi vagyunk akkor a világ leggazdagabb országa :P
2011. ápr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!