Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy évfolyamtársam, aki eléggé félénk?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve tartjuk a kapcsolatot. Közben neki is volt már kapcsolata meg nekem is (van). Azt hallottam, hogy tetszik még neki a volt barátnője, de esélye már nincs nála, mert a csajszi csak papírzsebkendőnek használta... :S És mostanában kezdem úgy érezni, hogy közelebb kerültem hozzá, ha találkozunk, mindig mosolyogva köszön, de félek, hogy csak beképzelem magamnak, hogy tetszem neki. Szerintetek mit tegyek, hogy kideríthessem mit érez? :)
2008. febr. 12. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
próbálj vele lenni minél többett beszélgessetek sokat és ugy majd kialakul minden!
2008. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyetemen találkoztam ilyen egy fiúval.Egy gyakorlatra jártunk,majd miután rájöttünk,hogy a gyakvez mindkettőnket rühell,akkor együtt maradtunk.így szépen lassan kialakult köztünk valami,de mire kinyilhatott volna a románc,akkorra ő otthagyta az egyetemet,és kilépett nyomtalanul az életemből.

mindkettőnknek volt kapcsolata,és azt hiszem,félt lecserélni az aktuális asszonykát,akiről tudom,hogy nem szerette már nagyon.

Egy ilyen félénk pasinak rengeteg idő és türelem kell.Remélem a ti sztoritok jobban alakul,mint a miénk!

2008. febr. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ehh... ilyen félénk fickónál kezdeményezned kell. Hívd el valami társaságba, aztán beszélgess vele. Búcsúzásnál búcsúpuszi... nem kell túl gyorsan elengedni... csak kapcsol egy idő után :-)
2008. máj. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!