Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vallja be egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vallja be egy fiú, hogy féltékeny? Szégyenlős, félénk, vagy mi?

Figyelt kérdés
(tutira az)
2008. febr. 13. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a szemébe mondod, hogy féltékeny, akkor biztos, hogy nem fogja bevallani, hanem letagadja. Ez természetes.
2008. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem mondtam neki a szemébe, hanem haverjainak nem vallja be valamiért hogy féltékeny
2008. febr. 13. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

de mért kéne bevallania?

mi férfiak nem szoktunk ilyeneket bevallani, az ilyeneket csak a nők szokták megbeszélni egymás között.mi nem beszélünk ilyenekröl. ennek nincs köze a szégyenlöséghez meg a félénkséghez sem, csak férfiak vagyunk és másképp gondolkodunk, és nincs semmi jelentősége annak én a haverjaimnak semmi köze sincs ahhoz hogy én féltékeny vagyok, elég szánalmas lenne.

2008. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg férfi olyan, aki nem fogja soha, de soha bevallani azt, hogy ő bizony féltékeny. Ezt megalázónak érezné. pasi eszme... Rájuk kell hagyni, ha nagyon úgy érzi, egyszer úgyis kiadja magából, aminek ki kell jönnie...
2008. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység gyengeséget, a magabiztosság hiányát jelenti és megkérdőjelezi saját maga képességeit is, hogy egyáltalán ő-e még a legjobb a nő számára...kizárt, hogy ilyet bevalljon egy férfi, még ha a csajok ezt aranyosnak is tartják - persze azt is csak addig, míg a féltékenység nem csap át mániákusságba -.


Egy ártatlan kérdés: Miért jó az neked, ha ezt bevallja? Csak nem direkt olyan szituációkba kevered magad, hogy jobban odafigyeljen rád:)?

2008. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát :)

van egy fiú, akivel nem járunk de tetszünk egymásnak és sok olyan helyzet volt amikor (akaratlanul) féltékennyé tettem (nem tudtam hogy ilyenekért féltékeny lesz, és hogy egyáltalán féltékeny lesz e), nagyon féltékeny volt, aztán letagadta hogy ő nem is féltékeny ... pedig én is láttam rajta, és a haverjai is, de ő ezt nem vallotta be, azt mondta nem zavarták őt azok a dolgok (amik miatt egyébként féltékeny volt) :)

2008. febr. 14. 06:12
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
egyébként se törd pasik érzésein az agyad mert még megfájdul, úgysem fog menni ha pedig nem vallja be (miért is kéne?!) akkor biztos nincs is mit! kb ennyi
2008. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Büszke!
2008. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!