Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19 éves fiu vagyok és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiu vagyok és már régota nincs barátnőm és vágyom rá. Leginkább arra, hogy odabujhasak valakihez szeretgetni. Hol keressem?

Figyelt kérdés
2008. febr. 13. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne keresd! annál inkább várat magára az a személy. éld az életed, és majd ha nem várod akkor belép az életedbe:D.
2008. febr. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%
Hááát, szerintem se keresd görcsösen, minél jobban ráparázol, annál kevésbé fog megtalálni a nagy szerelem. KEresni amúgy 1001 helyen lehet. Én pl buliban ismertem meg a párom, ahová el sem akartam menni!!! De ha Te nem vagy kezdeményező típus, nehéz lesz. Egyik ismerősöm neten társkeresőn talált rá a nagy Ő-re. Másik ismerősöm egy ismert közösségi portálon szemelte ki áldozatait, majd írt nekik, és végül onnan akadt össze valakivel. Szóval rengeteg lehetőség van...egy biztos, tényleg ne akard görcsösen, ill. h azért NE otthon kukksolj, hanem mozdulj ki, és valóban éld az életed, járj el különböző programokra, legyen az buli, meccs, koncert akármi. De valóban neten is prbálkozhatsz....de csak lazán. Ja, és még fiatal vagy, úgyhogy nyugi, van még időd csajozni :) :D :D
2008. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

(lány vagyok) Ne keresd azt akit szeretni akarsz,mert az fog megtalálni aki téged szeret :)

Régebben én is kerestem az igazit,és amikor már feladtam akkor talált rám :)

2008. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
énis csaj vagyok.az egyik: tizenkilenc évesen semmiről sem vagy lekésve, és az jó pont, szerintem minden rendes csajnál, hogy nem az ágyba akarod vinni őket, hanem elmondásod szerint "szeretgetni".ezek szerint szeretethiányod van?amég nem jön az igazi nagy Ő, addig meríts minél több szeretetet a barátaidból,a családodból..ha tetszik egy lány, hát hajrá,borotválkozz meg és állj elé:D:D ha rendes, és normális csaj, nem fog elküldeni!!! ;)
2008. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
kedves szeretethiányos fiú! :) nekem is szeretethiányom van. szeretgetés céljából szívesen találkozom veled. :) beszélgessünk msn-en: ildijooo@freemail.hu :))
2008. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Baromság. A lányok nem kezdeményeznek. Ha azt csinálod, amit a lányok, hogy "várod a nagy ő-t", akkor soha az életben nem lesz barátnőd. Sajnos ez tény.
2009. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!