Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretik a pasik, ha a lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a pasik, ha a lany kezdi el a dolgokat?

Figyelt kérdés
peldaul arra gondolok,hogyha kozel allok egy srachoz,es tudom,hogy nagyon jo haverok vagyunk,es esetleg megcsokolnam,visszacsokolna,vagy elutasitana?miert gondolnak a pasik folyton csak arra?
2008. febr. 13. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szia szerintem ha bejosz neki akkor biztos nem lesz ellenére a csók :) próba cseresznye! Nem minden pasi gondol arra attol fugg h hányéves pl kamaszkorba jobban .
2008. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Többet érez nálad egyértleműen mint barátság? Előbb ezt derítsd ki, plussz azt, hogy nem e foglalt.
2008. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

akire gondolok nem foglalt,es hat nemreg meg tobbet akart mint egy baratsag,de most mar nem,viszont lehet ,hogy azt nem ellenezne

koszonom a valaszokat

2008. febr. 13. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten szinglik vagytok és veszed az ő jeleit is,hogy bejössz neki, akkor nem fog érni semmi kellemetlen élény.
2008. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én nagyra értékelném azt aki tud kezdeményezni! szóval nekem bejön. már csak azért is mert így nem követek el olyant hogy esetleg túl rámenős lennék, bár szerintem az első randin egy jó nyelvcsatának semmi akadálya, mert az különben is jó dolog, de ha az én felfogásom szerint járnánk el akkor az sem volna baj ha régi ellenkező nemű barátok feküdnének le egymással magányosabb napjaikon...
2008. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha már előzőleg akart veled lenni,akkor nem fog visszautasítani.még boldog is lesz!!CSÓKOLD MEG.....hajrááááá...sok sikert!
2008. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kedves 4.hozzászóló! de kár, hogy veled még nem találkoztam az életben, mert azok a srácok, akikbe eddig botlottam, azok nem értékelték a kezdeményezéseim... én meg nem kedvelem a tétlenséget valójában, de már szinte sosem merek lépni, mert mindig pofára esek! :(
2008. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha már ismeritek egymást, és valaha közeledtetek is, akkor csókot neki!

Más esetben viszont ne ezzel kezdjél. De egy búcsúpuszit nyugodtan... nem is kell túl gyorsan elengedni utána. A jobbak erre már kapcsolnak :-)

Egyébként nem gondolnak folyton csak "arra". Simán meg lehet lepni őket egy csókkal. Hogy aztán ebből mi lesz, az más kérdés... de ezért ajánlom a kicsit szolídabb megoldást.


És a kérdésre: IGEN, sok fiú szereti, ha a lány kezdeményez. Én is. Az egyenjogúság hatása ez a sok félénk fiú :-/

2008. máj. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondhatom, hogy kifejezetten szeretem, de nem vagyok ellenére. Szerintem ő se. És nem gondolunk mindig arra. Időnként erre gondolunk, máskor meg amarra, vagy emerre.
2008. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem nem zavar
2020. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!