Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy pasi nekem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi nekem, de kicsit félénk vagyok, mert nagy a korkülönbség kettönk között (10év). Hogyan tudassam vele, hogy nem közönbös számomra?

Figyelt kérdés
2008. febr. 14. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem először megkéne bizonyosodnod róla, hogy az illető milyen ember mert lehet h csak szexet akar...

Ha pedig komoyak a szándékai és nem csak szexet akar lehet belőletek vmi biztosan...és nem kel foglalkozni semmi megjegyzéssel amit majd kapni fogtok..Sok sikert!!!

2008. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)!Csak nem tudom hogy hogyan tudjam meg hogy ő érez e irántam v.mit és hogy az komoly részéről vagy tényleg csak lefeküdni akar velem ha egyáltalán akar!Amugy szoktunk poénkodni meg közvetlen velem de lehet ő is tart a kapcsitol mivel nagy a korkülönbség köztünk!Nem tudom:(!
2008. febr. 14. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem és férje között is 10 év van. Mondjuk ők 20 és 30 voltak mikor összejöttek. Te nem tudom, mennyi vagy. De egy biztos, előbb-utóbb felnősz a pasihoz.


Jah, és kicsi nővéremék lassan 20 éve vannak együtt :D

2008. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Csak az a baj hogy nem tudom mit csináljak hogy jutassam a tudtara hogy vonzodom hozzá!?Gratula a növeredeknek:)!
2008. febr. 14. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Istenem de Edes vagy! 8 evvel ezelott ismertem meg eletem legnagyobb es elso szerelmet. A fiu 9 evvel volt nallam idosebb. Meglattam es tudtam o az! Az elso pillanattol. Valahogy nagyon nyilvanvalo volt, hogy nekunk kozos jovonk van - szamomra es a kivulalloknak...nem ugy, a fiunak.

MA mar tudom mit kellett volna maskent csinalni es hogy a szerelem mint olyan mifele szornyusegeket tud muvelni az ember lanyaval.

Eloszor is ne feledd, hogy 10 ev az 10 evvel valo erzelmi elonyt jelent, erettseget es magabiztossagot, tapasztalatot. Amit azonban nem, a felenkseget!

En mar arra is gondoltam, hogy meleg esetleg, mert elvitt moziba, bemutatott a baratainak de egy olelesen kivul mast nem kaptam....

Ha maskent nem megy - "szikrazo" szemelyisegemen kivul - bevethetok a noi bajak ami tudom, hogy nagyon alantas de garantalt. Ez nem azt jelenti ki kell rakni ami van ez azt jelenti itt egy kis dombor meg ott egy kis dombor gusztusosan becsomagolva. Nagyon praktikus beszed kozben a masik szemebe nezni ha a melleidet nezi valoszinu felig nyert ugyed van...(vagyis egy kort mar megnyertel - a fizikai vonzodas koret)

En szerelmem targyat anno ez hozta ki a csigahazbol.

Azonban sose feledd, hogy a szemelyiseged az, ami meghataroz mindent.

Florttel ereztetheted vele, hogy tetszik de csakis jo izlesen belul.

Nagyon sok boldogsagot kivanok! Remelem sikerul!

2008. febr. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ meg a jókivánságot is!De egyenlöre nem jutottam semmire mert nem merek kezdeményezni ill félek hogy visszautasitana!Lehet hogy a közvetlensége alap és mindenkivel ilyen nem tudom!Nem tudom hogy tudjam meg ill mit csináljak amiböl rájönnék hogy ő is vonzodik hozzám!?Na de majd csak lesz v.hogy!Mindenesetre köszi a választ!Üdv
2008. febr. 18. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem először tudd meg, mi érdekli. Aztán hívd el valami ilyen helyre. Társaságban. Ami a melleidet illeti: csak óvatosan! Igen hatásos - de én már láttam olyat, hogy egy másik fiú mondta közben, 12 méterről, hogy onnan is kiválóan néz ki... egy húszfős osztály előtt.

Inkább majd akkor mutogasd jobban, ha kettesben vagytok.

Azt viszont megteheted, hogy egy laza ruhában kicsit hozzásimulsz mondjuk búcsúzásnál - vagy, ha egymás közelében vagytok. Ez igen hatásos szokott lenni!

2008. máj. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Mond neki, hogy örökbe akarod fogadni.

De ha Ő idősebb, akkor fogadjon örökbe Ő Téged. Hahaha

2010. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!