Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jeleket ad egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket ad egy pasi egy nő felé ha vonzodik hozzá?

Figyelt kérdés
2008. febr. 15. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

valtozo:àltalaban le sem veszi a szemét rolad,sokat mosolyog,udvarias,körülötted van..

de van aki egyszerüen sokat beszél,azzal probalja elöadni,hogy ö milyen okos...na meg van aki agyon zselézi a fejét 1 doboz parfümöt fuj magara...de kortol és tipustol függ

2008. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
virag
2008. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de olyan is van bőven, akin egyáltalán nem látszik. én pl. a jelenlegi páromnál soha nem vettem észre, amíg nem mondta.
2008. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi vonzodik egy nohoz, keresi annak a tarsasagat erdeklodik es keresi a lehetoseget egy ujabb talalkozasra. A virag az szep dolog de mar csak egy ido utan...szerintem sokkal aranyosabb egy csoki.

Szoval ha nem fordit neked hatat kedvesen szol hozzad, mar csak a te "jeleiden" mulik merre megy majd a dolog.

2008. febr. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy például ha beszélgetés közben "véletlenül" hozzád ér. Esetleg feltűnően sokszor. :)
2008. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az utolsó előtti hozzászólásra reagálva: nem fordít nekem hátat egy pasi, és kedveseket szól... hát ez simán lehet pusztán baráti is. de talán szerintem az érdeklődés lehet az egyik jel, hogy keresi egy nő társaságát, és minél gyakrabban. nem is ajándékokról van itt szó, szép dolog persze a virág, a csoki, meg apró kedvességek, talán tényleg a törődés. aztán már csak a lányon múlik, hogy veszi-e ezt, és viszonozza-e. de szerintem ez talán ugyanígy van fordított esetben is, a lány is lehet kezdeményező, és keresheti egy srác társaságát. aztán már csak a srácon múlik, hogy erre hogyan reagál...
2008. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 finomdugas ***** válasza:
100%
Fel áll a farka
2011. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!