Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik de van barátnője. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik de van barátnője...A csaj tud a dologról,de ettől függetlenül nem vagyunk rosszban. A srácnak viszont szerintem tetszem, de nem tudom h szakítana-e a csajjal ha biztosra tudná h nekem is tetszik! A másik dolog meg hogy minél jobba vagyok a csajjal annál rosszabb lesz ha egyszer szakítanak miattam! Mit csináljak?
2008. febr. 15. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

attol függ hogy mit érez irántad a srác, meg hogy mennyi ideje van a barátnőjével, ha már 3-5 éve együtt vannak elég kevés arra az esély hogy csak fellángolásbol otthagyja érted, mivel veeld még nem járt igy a biztosat nem adja fel a bizonytalanra. viszont ha belédszeret akkor a szerelemben nincs akadály. ha pedig csak pár hónapja van együtt a csajjal de nem szerelmes belé de belédsem de te mégis jobban tetszel neki akkor valoszinű otthagyja érted a barátnőjét.

hát hogy mit tegyél...

elöször is a barátnője ha elveszed a pasiját valoszinű nem lesz veled többé jóban, de ez a te döntésed vagy a pasi vagy a csaj. :-) mármint érted... vagy elveszed apasiját és jársz vele, vagy nem veszed el és a barátod marad a csaj, esetleg ha azt akarod h a barátod maradjon a csaj akkor várd meg amig szakitanak...de leeht hogy nem fognak...ez a te döntésed.

az meg elég fura h a csaj tud arrol h neked bejön a barátja és ennek ellenére nem féltékeny akkor talán leeht az is hogy tudja hogy az ő pasijánál neked ugy sincs esélyed.vagy csak azt hiszi hogy nincs nála esélyed. :D majd irj hogy mi lett! kiváncsi vagyok. tényleg.

2008. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintem a csaj féltékeny különben nem kérte volna h szálljak le a pasijáról... Persze ezt udvariasan tette,nem volt benne semmi bántó. Azt mondta h annak ellenére h tetszik nekem a barátja, még szimpatikus vagyok neki. Jah és közel 1 éve járnak. Jah és a nem tudom h a srác tudja-e h mi a csajjal "beszélő" viszonyban vagyunk. Ha nem tudja akkor megétrem h ilyen közvetlen velem ha meg tudja akkor látszólag nem nagyon érdekli a barátnője...
2008. febr. 15. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utsó kommented alapján: ha megkért a csaj - ráadásul kedvesen -, hogy szállj le a pasijáról, tedd meg, ha van benned egy kis jó érzés. Annyi fazon van még a világon.
2008. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Habár a csaj sztem sejti h bejövök a pasijának, van pár dolog amiröl biztos nem tud és tőlem nem is fogja megtudni, mert nem akarom megbántani, de ha tudna róla lehet h ö szakítana vele... Egyébként meg nem tehetek róla h én is ŐT szeretem...
2008. febr. 15. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

100 evvel ezelott en is voltam ilyen helyzetben. Reszemrol nagyon tombolt a szerelem de a fiu eppen massal randizgatott...pedig mint utolag kiderult ugyancsak sok ido utan, hogy szimpi voltam neki.

Az akkori baratnojevel nagyon joban voltam es a csaj tudta is, hogy mi van reszemrol. Ugyanakkor kepesek voltunk megoldani a dolgot. SOHA nem mentem tul a hataron es eszembe sem jutott, hogy ramasszak a pasijara csupan csak azert, mert nekem is tetszik.

Kell, hogy legyen noi tartas az ember lanyaban! Igazi ferfi nem szereti ha tul konnyu a zsakmany!

Mellesleg eltelt par ev es a BNV-n talalkoztunk a fiuval. A regi baratnonek mar hire hanva nem volt...szembe mentunk egymassal en eloszor elszornyedve neztem ra, hogy jesszus hogy nez ki...de mikor kozelebb ert, mosolyogtam es tovabb setaltam. Soha nem felejtem el a dobbent arcat es azt, hogy ereztem utanam fordul.

Draga ugye te sem szeretned, ha a baratodat elszeretne toled valaki? Vagy ugye tudod ha valakit elszeretsz valakitol az az ember mas altal meg ugyanugy elszeretheto?

Sok boldogsagot kivanok neked egy olyan fiuval aki csakis teged szeret es o keresi a te kegyeid nem pedig forditva!

2008. febr. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tegyél le a pasiról! Neked hogy esne, ha pasid lenne és egy másik csaj elszedné tőled? Gondolkodj!
2008. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A srácnak bejövök ehhez kétség sem fér, mivel letapizott a buszon... Szerintetek ha ezt a barátnöje tudná mit csinálna? Mert nyilvánvaló h nem tudja...
2008. febr. 18. 14:19
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Hm... inkább elmondom majd személyesen a véleményemet róla... Rendben? ;) Egyébként a srácról tudok egy pár dolgot, ami unszimpivé tette a számomra. :S sajnálom.
2008. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy tutira bejössz neki, de nem kizárt ha veled lenne más jönne be neki.Ilyen pasival szóba sem szabad állni. Mindig jön más aki jobban tetszik neki.
2008. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!