Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiú, aki tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú, aki tetszik nekem megbámul más lányokat is, ha én is ott vagyok, akkor is (én is tetszek a fiúnak), attól még akarhat tőlem komolyat?

Figyelt kérdés
2008. febr. 16. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem biztos tetszel neki! csak nem tudja h viszonyuljon hozzád, mert hát végül is semmi nincs köztetek.ha szeretnél tőle komlyabb kapcsoltatot próbálj minnél jobban közeledni felé érzelmileg!!!És miután kialakul valami kapcsolat köztetek (beszélgetés,barátkozás,nyilvános flört) és még akkor is más lányokat nézeget a társaságodban akkor ne vedd komolyan mert csak valami futó dolgot szeretne tőled.
2008. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudod, hogy te tetszel neki? Talán ő mondta? Szerintem ha komolyat akarna vagy egyátalán valamit, akkor már kezdeményezett volna! Bocs!
2008. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Tetszek neki és kész, szerinted minek írtam volna le, hogy tetszek neki, ha kételkednék benne és nem lenne biztos?????????? Boccs!!!!
2008. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező voltam ...
2008. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod kislány, én is voltam már úgy, hogy úgy tudtam, hogy tetszem a srácnak, de amikor kezdeményeztem, kiderült, hogy csak le akar fektetni! Mondanom sem kell, nem használtam ki az alkalmat!
2008. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg csak egy hülye nagyszájú p*csa vagy. Bocsi.

(Ha valaki segíteni akar neked, nem kellene lehurrognod, ugyebár. Emellett a komment dolgot azért találták ki, hogy a kérdező is írhason.)


A fiúk még ha kapcsolatban vannak is, megnéznek más lányokat. Jobb hozzászoknod ehhez.

A féltékenykedőket pedig ki nem állhatják általában. Meg azokat sem, akik "tudják", hogy tetszenek a fiúnak.

A leginkább meg azt nem csípik sokan, ha nincsenek kapcsolatban, és mégis elő akarják nekik írni, hogy kire nézzenek, és kire ne.

Lehet, hogy akar tőled valamit, de ha így folytatod, biztos nem lesz nagy jövője a dolognak.

Üdv.: egy fiú

2008. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyen barátom, baromira idegesített,át tudom érezni a problémád.rászóltam, ősziintén, hogy hagyja abba!egy ideig sikerült is neki, de folytatta.szakítottam vele, és most van egy imádnivaló barátom!megérte!
2008. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!