Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú az osztályban, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandiii^^ kérdése:

Van egy fiú az osztályban, és a közelgő táborban akarom neki elmondani hogy tetszik nekem. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Gondoltam, amikor kezd lemenni a nap, tábortűznél egy kicsi hátrébb ülünk és akkor elmondom neki, mert nagyon helyes és azt hiszem neki is tetszek /de nem biztos !!!/
2011. máj. 12. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
ne mondd meg neki! legalabbis en nem tennem....inkább beszelgess bele,mosolyogj,és nezz melyen a szemebe. csak kapcsol....szoritok,h előbb ő valljon szerelmet:DD
2011. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Buli lesz, szóval hagyd h igyon majd odamész s megcsókolod, nem kell magyarázni, tenni kell.
2011. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne mondd el neki...sztem is az a legrosszabb...és inkább csak tereld szerintem arrafele a témát...de egyébként hány évesek vagytok ?:)
2011. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szandi!

Szerintem meg nagyon jó a terv,kívánom,hogy sikerüljön végrehajtani!Ragadd meg az alkalmat,élj a lehetőséggel!

2011. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem így csináld: Először üsd le egy vascsővel, majd kötözd egy ágyhoz. Ébreszd fel, majd rúgd hasba háromszor. Ha még mindig nem szeretett beléd, akkor fejeld meg kétszer. Ennyi. Nem kell mondani neki semmit, egyből venni fogja a lapot.
2011. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Szerintem a paprikás krumpli még mindig nyerő.Küldj nekem is ha kész van le ellenőrzöm hogy jó lesz-e a feladatra :)
2011. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (még ha egy kicsit khm.. is) és főleg azoknak akik még drukkolnak is^^. Nálunk még nem akkora tragédia mert csak 12 évesek (mini tinik) vagyunk, de ugyan olyan ciki :O
2011. máj. 13. 13:42
 8/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Most akkor csinálsz paprikás krumplit ha szurkolok?
2011. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!