Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi egy lánnyal.16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi egy lánnyal.16 éves vagyok. Sulimba jár egy lány akit látásból ismerek. Facebook-on ismerősöm. Hogy hívjam el randizni? Hova mennyünk? Miket mondjak? Én arra gondoltam hogy facebook-on írok neki levelet és sétélás. Ötletek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 21:36
 1/7 ameoland ***** válasza:
Nagyobb hatást gyakorolna, ha nem neten végeznéd el a dolog azon részét,amit jobb személyesen. Mégis csak jobb benyomást teszel, ha elé állsz, és nem egy elektronikus úton küldött levélben célozgatsz valamire.
2011. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de nem ismerem... még nem beszéltem vele egy szót sem ://
2011. máj. 14. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
vaazz hát ismerd meg. közös haverok, büfébe,ha évfolyamtárs akkor nyelvórán ülj be mellé,ebédlőbe vagy akármi csak kitalálsz már valamit nem vagy te hülye gyerek. ja és ne izguld el és legyél ápolt, jó megjelenés stb. 1.benyomás a legfontosabb és tényleg élőbe hívd és sétálás helyett elsőnek szerintem ne ilyen hosszú elfoglaltság elég ha csak bekíséred a városba vagy a buszmegállóig vagy nem tudom. Utána már persze séta/kávézó/kaja. De először ismerd meg, beszélj vele és ne arról először h bejön neked és mondom ne izguld el és megjelenés és duma: tuti siker. Amúgy hány éves a leányzó?
2011. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egy évvel fiatalabb
2011. máj. 14. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor simán jó. használd ki azt hogy " te vagy az idősebb és ezért csodál" dolgot. menj oda hozzá ha ismered ha nem és beszélgess vele hidd el ő is élvezni fogja. sok sikert és magabiztosan ;)


előző.

2011. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Tényleg fontos, hogy 1-2 levélváltásnál több ne legyen randi előtt, mert ha még előtte egy csomó témát kimerítetek, akkor lehet hogy sok hosszú zavart csend lesz a randi alatt.

De viszont ha nincs meg a telefonszáma (jobb lenne az sms aztán felhívni), akkor írd meg neki, hogy mennyire tetszik neked, és ha van kedve akkor szeretnéd elhívni egy fagyira/sétára/moziba, vagy bármi ami eszedbe jut. Nem muszáj kimondanod, hogy randira.

Ne is úgy tekints erre az első találkozóra mint egy randira, mert könnyen lámpalázas lehetsz a gondolattól.

Kezeld úgy a lányt mint bármelyik kedves ismerősödet. Lazán. De ne légy vele paraszt ahogy az ember esetleg a haverjaival. Dicsérd meg a ruháját. Laza beszélgetés legyen. Ki mit szeret, bármilyen témában.

2011. máj. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

u.i.: a mozi jó randihelyszín lehet, ha van pénzed rá:

előre meg lehet beszélni hogy melyik film tetszik neki, neked, közösen kiválasztjátok az idő/helyszínt.

A film alatt nem tudtok ugyan beszélgetni de úgyis lopva egymást fogjátok nézegetni.

A film után máris van egy közös témátok/élményetek: a film maga. Ki lehet beszélni egy séta/kaja/fagyizás közben


De nem muszáj moziba menni. Ha hideg idő van vidd teázóba, ha meleg fagyizzatok. Vagy csak simán sétálgathattok is, ahogy írtad.

2011. máj. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!