Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 3 hónapig nem tetszett, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3 hónapig nem tetszett, de jó barátok vagyunk és utóbbi pár napban azt érzem hogy mégis akkor az komoly? Vagy csak ilyen fellángolás?

Figyelt kérdés
Jó barátok vagyunk,utóbbi időben különösen sokat voltunk együtt.Eddig nem tetszett,de mostanában olyan furán érzem maga..Egész nap ő jár a fejemben,róla pofázok stb..Nem értem magam..Szerintetek??18/L
2011. máj. 17. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam is volt már így,hogy külsőleg annyira nem jött be meg minden aztán össze haverkodtunk megismertem jobban és mindig egyre többet gondoltam rá és beszéltem sokat róla..szal igen sztem tetszik neked!:)mióta érzed ezt? vagy mióta gondolsz rá sokat?

20/L

2011. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyik nap nagyon bunkó volt velem..4 napja érzem igazán furán magam kb...
2011. máj. 17. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
értem..érdekesek különben nálam szint úgy ez a szitu van:S néha tök bunkó velem is máskor meg körülrajong :/ hát mást nem tehetsz figyeld a jeleket a testbeszédet az sok mindent elárul:) és ne rajongj érte néha legyél közömbös ne bízza el magát!
2011. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!