Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha sportcipőt fogok felvenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha sportcipőt fogok felvenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az a szép nőies cipőm, amit szerettem volna felvenni egy randihoz kidörzsölte a lábam. Elég kényelmetlen így és arra gondoltam marad a hagyományos sportcipő. Farmer halásznadrág lesz rajtam, a sportcipő meg bokazoknival párosul, ez így nagyon gáznak hangzik? Magassarkút amúgy sem húznék egyébként, mert az nem az én stílusom.
2011. máj. 18. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem gáz de vegyél csőnacit :P 15L
2011. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem mentek puccosabb helyre, nem baj.
2011. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hacsak nem vmi elegáns étterembe visz,akkor igy jó
2011. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

1. Gáz

2. Szólj a srácnak, mondd el ugyanezt, hogy ne érje meglepetésként és öltözzön túl! Első randin elvárom, hogy adjon magára a lány. Ha előre elmondod, hogy bocsi ez van, akkor menthető e helyzet.

2011. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, de egy randin, a legutolsó dolog amit nézek a lányon az a cipője. Persze ne legyen nagyon avétos, vagy ha tényleg puccos helyre mentek, azért oda illik. De egy sétára vagy ilyesmire teljesen megfelel a sportcipő
2011. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az elsővel rétek egyet,huzz csőnacit :) vagy sima farmert:)
2011. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

fúúúj ki nem állhatom a halász nacit.. úristön ... manapság áh.. na m1..

nincs topánkád ami lapos?

jójó a sportcipő az kényelmes.. na de csinos is?

nálam a kinézet néha fontosabb mint a kényelem..

tudom h most kis krvának fognak emiatt tartani.. de szeretem ha úgymond jól nézek ki.. már amennyire én tudok..

jó benyomást akarsz tenni egy randin nem? akk meg? :)

2011. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk attól függ hova mentek, mit csináltok.

Ha csak sétálni, kirándulni, akkor egyáltalán nem gáz, sőt ideális. :)

Viszont, ha a Gundel étterembe, oda azért nem jó. :D

Az eddigi válaszadókkal ellentétben, nekem a halásznadrág jobban tetszik egy lányon, mint a csőnadrág. Sportosabb.

23F

2011. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én anno fekete tornacipőben mentem és nem lett belőle baj, több mint3 éve együtt vagyunk, nem hiszem, hogy számít
2011. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hmm...Volt barátom nagyon az a tipikus helyes bicajos jó pasi volt...Bmx.gördeszka számítógép és emelett tanult is (gimi elsőben volt) és mondtam neki ha nem baj randira nem vennék fel egy magassarkút de még topánkát se mert lefagyok benne...Erre közölte hogy ő szereti amikor necc harisnyában rövid rojtos naciban és necc harisnyában vagyok....mi másban hát abba mentem:)

Szóval ha tényleg nem egy nagy helyre mentek ahol ciki ha kétszer veszed fel ugyan azt a fülbevalót az 50ezres kisestélyidhez akkor nem gáz a sport csukat...:)

2011. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!