Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A PUA (pickup-artist) módszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A PUA (pickup-artist) módszer egy átverés?

Figyelt kérdés
Úgyis csak a külsőn múlik minden? Persze adhat 1-2 hasznos tippet, de egy szépfiú csinálhat bármit, összejön neki, egy csúnya meg ... szintén csinálhat bármit, úgyse lesz sikere.
2011. máj. 18. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtanít bánni az emberekel, akkor hasznos lehet. Viszont a külsőn IS múlik, szóval azt se hanyagold el.
2011. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne így fogd fel ezt az egészet! Inkább úgy, hogy mi van akkor, ha csúnya vagy átlagosként elvégzed és mi van akkor, ha nem?

Az előbbi esetben már mindenképpen lehet esélyed néhány lánynál, míg utóbbinál szinte semmi.

2011. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem placebo. Aki eddig 0 csajhoz ment oda, megtanulja, elkezd próbálkozni és előbb-utóbb sikerül neki, aztán meg a technikára fogja, közben lehet egyébként is összejött volna.
2011. máj. 18. 23:59
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

A nagy számok törvénye. Minél több csajhoz mész oda, annál nagyobb esélyed van a sikerre. :D

Lehet, hogy egy szépfiúnak összejön elsőre, de ha nincs a külső mögött megfelelő tartalom, akkor megette a fene.

2011. máj. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

nem placebo, pont az a lényeg hogy rávesz hogy ismerkedj. ugyanugy sikeres lehetsz ha csak ugy szimplán magadtól kezdesz el odamenni csajokhoz. és amugy beleolvasgattam 1-2 ilyen leirásba, és az öltözködésre is felhivja a figyelmet. szóval igen, jól is fogsz kinézni ha ezt követed.

tulképp csak pszichológia az egész ami sikert hoz, nem az hogy milyen rohadtnagy felszedőművész vagy. ezt pedig anélkül is el lehet sajátitani hogy pua nak neveznéd magad vagy a módszered vagy bármi

2011. máj. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A PUA-sok se hanyagolják el a külsőt, a lehető legjobbat kell adnod magadból kívül-belül.
2011. máj. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenül átverés, de nem is egy 100%-os csodaszer, akármennyire is szeretnék annak beállítani. Az ilyen puák mindenkivel azt akarják elhitetni, hogy az ő módszerük a tuti és csak ez használ, nem a másé. Úgy adják elő, mintha a "tudás", amit átadnak olyan erővel ruházna fel, hogy egyetlen érintésre beléd esik bármelyik csaj. Ez azonban nem igaz, mert lehetsz te akármennyire a nők bálványa, mindig lesz, aki visszautasít. A legfelháborítóbb az egészben az, hogy előadásokat is tartanak és nem kis pénzzel húzzák le az embert, mondván átadjuk neked a tökéletes módszert. Ha pedig nem működött, hát akkor az a te hibád. Nem azt mondom, hogy teljes egészében átverés, de azért nem árt fenntartásokkal kezelni a dolgot.
2011. máj. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

PUA-val sem lesz jó nőd. Csak te döntöd el mikor és ki a lehetőségek közül. Amúgy azért működik átlagos külsővel is hibátlan nőknél (férfi szemmel hibátlan) mert a nők többsége tudat alatt azt várja el egy pasitól, amit ott tanítanak meg neked, és a fiúk öt százaléka sem teszi magától, mert apu nem tudta és nem tanította meg neki.

Én azon röhögtem mindig, hogy a tágabb értelemben is családban ezek nem számítanak forradalmi módszereknek. Mert nagypapa egy Don Huan volt. Így ott vagyok mint egy PUA tanfolyam után, akkor csajozom be amikor akarok, de a nők ~5+5% semmi esélyem. Öt százalék legszebbre, és öt százalék meg a más okból nemet mondó.

2011. máj. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Kezdetnek nem rossz, de hogy később is boldog lehessél, felül kell emelkedni ezen, mert hosszú távon mindig ezt a sz*rt majmolni, pl 35-40 évesen még mindig a kis húszévesek után futkosni, vagy folyton másnak beadni a hódító szöveget, kicsit szánalmas szerintem.

Nem egy ilyet láttam, és engem inkább taszít az ilyen, mint vonz.

Ezzel megtanulhatsz csajozni, oda tudsz menni valakihez, meg tudod szólítani, el tudsz kezdeni beszélgetni, de egy idő után magadtól kell megtenned ezt. És az a sz*r az egészben, ha hosszú távra tervezel egy kapcsolatot, akkor magadat kell adni, ez meg nagyon nehéz, nem?

2011. máj. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ki az aki hosszú távra tervez (/csak) amikor 30 sőt negyven évesen is nem lepukkant (Magyar országon a 30-as nők 90%-a, később rosszabb az arány) nők után, hanem fiatal 20 éves lányok után még csak nem is rohanni kell???
2011. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!