Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan érdemes ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan érdemes ismerkedni új párkapcsolat reményében? Melyik a legjobb nem díjfizetős online társkereső portál?

Figyelt kérdés
Egyedülálló lettem, muszáj megint a társkereséssel foglalkoznom, ha nem akarok egyedül maradni. Akinek van tapasztalata melyik a legjobb ingyenes társkereső oldal, kérem írja le, és azt is, hogy mit érdemes írni az első, bemutatkozó levélbe, amire még talán válaszolnak is a csajok... Ne jöjjön senki azzal, hogy a neten ismerkedni ultra gáz, én is tudom, hogy nem a leghatásosabb módszer, de jobb ötletem nincs, A disco-kból már kinőttem (amúgy is oda csak sznobok járnak), a barátaim családos, komoly kapcsolatban élő emberek, már nem nagyon járnak szórakozni, és az utcán pedig nem ismerkedem, nem az én műfajom (amikor próbáltam, akkor is kínos félreértés lett a vége...)
2011. máj. 20. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A férjem a loveboxról van...
2011. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát! Jobban jársz ;)
2011. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mi az, hogy "muszáj"? Ha ennyire erőlteted és keresed, nem fog jönni a nagy Ő! Majd akkor, ha feladtad és nem számítasz rá. Tapasztalat :-) tudom, könnyű mondani...

a társkeresők nem érnek semmit. Mindenki azt ír, amit akar.


sok sikert!

2011. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem vészesek a fizetősek tarifái. Én a parom.hu-n ismerkedtem meg a barátnőmmel. Nézegetni ingyen is tudsz, de a levelezéshez fizetni kell. Amúgy havi 1 sör árárba kerül, szinte ingyen van. A levélbe mindig olyat írj, ami alapján lejön, hogy megnézted az adatlapját részletesen, és ne csak sablonszöveg legyen.
2011. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

paratlan.hu


Full ingyenes, semmi regizés nem kell hozzá. A csajnak írd, hogy SZIA, PROFIL ALAPJÁN SZIMPATIKUS VAGY, LENNE KEDVED ISMERKEDNI?

Azt, hogy visszaír, sajna, nem tudom garantálni

2011. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ja, regizés kell, előfizetés nem:-)
2011. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
talalka.hu ingyen van csak sajna alig vannak aktív tagok. Amúgy szerintem a netes ismerkedésnek nincs sok értelme. A levelek túlnyomó többségére nem válaszolnak, ha igen akkor pedig levelezésnél már megreked a dolog. Én másfél hónapja vagyok fenn, de még egyetlen találkozót sem sikerült összehoznom. Persze ez csak személyes tapasztalat..
2011. máj. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a 4-ből eddig 2-öt neten sikerült megismernem:-). És össze is jöttünk. Ha nem is volt örök életű a dolog, kaptunk azért esélyt, hogy megpróbáljuk. Most megint ismerkedek, levelezek, de közben jómagam is eljárok erre-arra, hátha egyszer benne esek fel:d
2011. máj. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért az nem mindig igaz, hogy "majd jön az igazi, amikor kell". Van, akinek spontán soha nem jön az igazi, ha nem tesz érte tudatosan. Ilyenkor az internet nagyon jó.


Viszont, hogy hol találsz értelmes embereket, akik szóba is állnak veled, az szerencse függvénye is. Ami szóba jöhet: szívküldi, párom.hu, páratlan.hu, love.hu, randihely.hu.


Az üzeneteidben ne legyenek helyesírási hibák, ne legyen kisregény, de ne is csak egy sor. Írd le egy-két mondatban, miért volt szimpatikus a lány adatlapja, mi lehet a közös bennetek. Ha van valami különleges a fotóin (nyaralóhely, állatok) reagálhatsz arra is.

2011. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

<3LOVE.HU<3

itt ismertem meg a párom, több mint fél éve együtt vagyunk:)

2011. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!