Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudhatom meg, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatom meg, hogy csak simán barátok, vagy ő is többet érez? 17/f

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne, ha valakit végre szerethetnék, nagyon hiányzik már, vagyis szerethetek, csak viszont nem szeret senki :-/ Van egy lány akivel nagyon jól elbeszélgetek, legtöbbször sajnos neten, de élőben is már 2x. Előkerült a szó a fiúkról, elmondta milyen fiúk nem, visszakérdeztem, hogy én is beletartozom közéjük? erre visszakérdezett (:P ) jellel hogy szerinted?,.. ma pedig már 3. eset arra, hogy azt írja, hogy a barátokért mindent, így a barátok úgy a barátok:S. Szerintetek mi lehet? Én már bárminek örülnék ha picit több lenne... de soha életembe nem jött össze semmi sem, elkeserít nagyon a barátos dolgaival, de én csak mosolygok, de olyan rossz a mosoly mögé rejteni a dolgokat... bocsi ha hosszú lett..
2011. máj. 23. 19:09
 1/5 Kecsusszi válasza:
Próbálj kicsit közelíteni hozzá.Udvarolj neki,bókolj és egyéb ilyenek :D. Am velem is eza helyzet...:S
2011. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne légy ilyen nyuszi, az a baj, ha sokáig így lapítasz, a lány pláne barátként fog elkönyvelni. Végül is, Te sem utalsz rá, hogy többet szeretnél tőle. Eddig ez volt a legmerészebb kérdésed, hogy beletartozol-e a nem bejövős fiúk közé? Hm. Jól mondja az első válaszoló, udvarolj, bókolj, és az erre érkező reakciókból próbáld levenni, hogy mennyire jössz be neki. Az valószínűleg egyértelműbb is lesz.
2011. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebben csak annyi a gond, hogy távol vagyok tőle. Nem tudok vele minden nap találkozni suliban... Bókolok neki, elég sokszor, dicsérem a kitett képeit, kiírásait stb. tényleg nagyon tetszik nekem. Ő is dicsér engem, de nemtudom akkor most mivan.
2011. máj. 23. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Régen volt egy barátom, akivel azt játszottuk, hogy egyszer belementünk ebbe a témába, körülbelül teljesen ugyanez, úgy gondoltam, hogy sejti hogy nekem többet jelent, ezért elkezdtem hangoztatni, hogy mennyire szeretem a barátaimat, és hogy ő milyen jó barátom.

Aztán leittuk magunkat a sárgaföld alá, és kiderült, hogy ő is szeret engem, és úgy érezte magát, ahogy te érezheted most.


Tudok egy helyet, ahol olcsó a sör.

2011. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el randira. Ha igent mond a meghívásra úgy érzi lehet köztetek valami, ha pedig nemet akkor törődj bele, úgy is lesz másik.
2011. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!