Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves lány,20 éves fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány,20 éves fiú, Szerintetek normális ekkora korkülönbség mellett randizni, összejönni? Nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 14:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%

Nem sok, hiszen ha egyáltalán szóbajön a dolog, akkor látszik hogy a srác egy lelkileg fejletlen, éretlen pedo... Innentől kezdve passzol a dolog.

Normális 20éves srác szóba nem áll egy 15évessel.


21f

2011. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát, elsőnek kicsit soknak hangzik, de ha megvan a kölcsönös érzelem, akkor meg már olyan mindegy, hogy hány évesek vagytok. :))
2011. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
77%

én is 15 vagyok és egy 20 éves fiú udvarol nekem, és hihetetlen, hogy milyen váratlanul jól tud menni a dolog, pedig azt hittem, én már szóba sem jöhetek nála, mert még fiatal vagyok, és tessék, egyszer csak elhívott. :D

imádom.

2011. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
76%
Szerintem a kór egyáltalán nem számít ha bejön és szeretnél vele járni. A lányt meg főleg nem. Remélem össze jöttök. :9
2011. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%

Nem gáz h az nem kór, hanem kor te fasz.

És igenis k*rva nagy korkülönbség, és valszeg egy pedofil hajlamú állat, és ha engeded h közeledjen te se vagy 100%-ban normál, hanem kissé elkurvultál.

2011. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
86%

20:11 beléd is sok ész szorult bakker :DD

SÜGÉÉÉR!


figyi sztem azért ez annyira nem nagy különbség... lányok előbb érnek. és egyáltalán nem biztos, hogy a szexre megy ki a dolog. szorítok :D

2011. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ezt nem mástól kell kérdezni. Ha tetszik a másik vagy szeretitek a másikat, akkor nem a korkülönbség fogja meghatározni ,hogy össze jöttök vagy sem. Ezt nektek kell érezni. Mi sem dönthetjük el, hogy ez sok van nem, mert ez érettségtől és a szerelemtől függ, amit mi nem tudhatunk vagy nem érezhetünk úgy mint ti.
2014. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én át tudom érezni ezt az egészet. Pont így vagyok a barátommal és ez nem kamu. Mi nagyon szeretjük egymást és pont e miatt nem zavarja semelyikőnket a korkülönbség, nem ez a mérvadóbb ha igazán szereti egymást a két fél.


(előző voltam)

2014. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!