Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy működik ez a fiúknál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez a fiúknál? Beszélgetett velem, kereste a társaságom. Most meg már régóta nem beszélgettünk, és nem tudom, hogy miért, mert nem sértettem meg.

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy egyik pillanatról a másikra lett ilyen.Lehet,hogy megunta,hogy ő kezdeményezzen?

Vagy nem is tetszem neki?De akkor meg miért jött oda hozzám előtte annyiszor?


2009. márc. 18. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
sok minden miatt lehet! lehet hogy már nem tetszel/kellesz neki de lehet hogy mostanába vmi történt vele, vagy lehet hogy elment a kedve a csajozástól, lehet hogy mostanában kimerült, lehet sok minden!!! nekem is volt már ilyen hogy egy csajjal kialakulóban volt vmi és egyik napról a másikra ez elmúlt miattam, mert vmiért úgyéreztem hogy ez nekem nem kell !!!
2009. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalat, egy fiú tollából.


Van egy osztálytársam, aki annak idején (pár hónapja) nagyon bejött, külsőleg és emberileg is, be is próbálkoztam nála, viszont semmi eredménye sem volt, csak az agyamat húzta, és bár kétszer is elutasított, nyíltan sosem volt képes beszélni róla, hogy most akkor mi a fene van. Pedig nagyon is kimutattam, hogy van valami. Aztán rá kellett jönnöm, hogy az egész barátságért valójában csak én teszek, én mindig odamentem hozzá szünetekben, lyukasórákon beszélgetni, ő ezt soha nem tette meg. MSN-en ugyan rámírt, de az nem személyes beszélgetés.


Esetleg kérdezd meg tőle, mondd meg neki, hogy jól esne, ha újra tudnátok beszélgetni, mint annak előtte. Azzal biztosan felfrissítenéd a dolgot és talán újra keresi majd a társaságodat.


Saját tapasztalat alapján összegezve, ha elolvastad a válaszomat: én személy szerint meguntam, hogy csak feleslegesen töröm magamat és semmi eredménye nincsen, nélkülem az egész kapcsolat semmit nem fog tovább fejlődni. Talán kicsit túl visszafogott voltál, nem viszonoztad azt eléggé, amit ő adott neked.


Gondold át.

2009. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!