Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerhetnék meg valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetnék meg valami rendes lányt, esetleg jövendőbeli barátnőt? (20F)

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon ismerkedtem. Azt se tudom, hogy kell randizni. Elég elfoglalt is voltam a suli miatt, de most vége lett a vizsgaidőszakomnak és bár sok mindent szeretnék csinálni a nyáron (főleg sportok), de szeretnék lányokkal is ismerkedni, esetleg hogy barátnőm legyen.


Télleg fogalmam sincs ehhez az egészhez. Nem tudom másoknak hogy működik és nekem mit kéne tennem.


Nincs valami sok barátom. Van pár ember akivel jóban vagyok suliból meg egyéb helyekről, de egyikkel se annyira, hogy elmenjek velük bulizni vagy valahova. Ja és am bulizni se voltam még.


Szal tanács meg útbaigazítás kéne (:


2011. jún. 14. 22:22
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Buliba bárkivel mehetsz :P Sportolni meg olyat sportolj amit lányok is csinálnak, szval amerikai foci, stb felejtős...
2011. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

De hogyan menjek buliba és milyen buliba?


És ha van valami lány mondjuk a közelben, vagy aki tetszene, hogyan közeledjek felé? Mivan, ha nem is ismerem?

2011. jún. 14. 22:29
 3/46 anonim ***** válasza:

Honnan írsz? Én is ilyen problémával küzdök.

21/F

2011. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:

Hát, pedig barátokkal sokkal könnyebb, főleg nyáron, amikor az ember főleg bulizik. De ha dolgozol, a munkahelyeden is összeismerkedhetsz valakivel. Vagy a suliban közös feladatok során is lehet barátnőt szerezni.

Bármit is csinálsz, ha társaságban vagy, esélyes, hogy megismerkedsz valakivel.

Nem hiszem, hogy nagy újdonságot mondtam. De tényleg a legegyszerűbb úgy, ha bulizni mész a barátaiddal, még ha nincsenek is olyan sokan.

2011. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Bp-hez közel lakom, oda járok suliba.


Nem dolgozom még, tanulok és jó darabig is fogok még :S.

Elég fiús szakmát tanulok, alig van 2-3% lány és azokat is körülveszik a fiúk.

2011. jún. 14. 22:31
 6/46 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi vagyok mint Te. Ha nem szeretsz bulizni meg ilyenek akkor ne menj, ne erőltess semmi ilyet. Járj el pl könyvtárba, parkokba vagy esetleg ilyen kultúráltabb "klub"okba és egyszerűen kötetlenül ismerkedj szimpatikus lányokkal. Ezt nem kell erőltetni, minden majd jönni fog magától, és kialakul aminek ki kell. Sok sikert!

Amúgy, én itt gyakorin találtam meg a szerelmem. :)

20/F

2011. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos a baráti köröm olyan, hogy nem igazán járnak szórakozni, szal úgy nehéz elmenni...
2011. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
22:33 grat hozzá, szerencséd volt:)
2011. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Esetleg valami részletesebb leírást? Mikor, hogyan menjek oda, mit mondjak?
2011. jún. 14. 22:37
 10/46 anonim ***** válasza:
Sztem ne görcsölj rajta, keresd mások társaságát, nem feltétlen lányokét, azt majd ha lesz lehetőség úgyis tudni fogod mit kell tenni: magadat adni. semmi más nem kell
2011. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!