Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ekkora baj, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj, ha egy lány nem zabál?

Figyelt kérdés
Exem (jóban vagyunk elvileg) mondta,mikor életmódot váltottam,hogy nekem nem lesz senkim,merthogy én nem tudom jóízűen tömni magamba,vagy legalább"ember módjára" enni a kaját,hanem csak madárnak való nagyságú falatokat eszem(hát de basszus,megeszem,csak lassan)... Lehet hogy ő ezt nem szokta meg,mert pörköltet eszik pörkölttel,de én nem tudok gyorsan(és ennyit,meg olyant) enni,mint ő. Tényleg zavarja ez a fiúkat? :S
2011. jún. 18. 15:02
 1/7 WhiteLabel ***** válasza:
33%
Én barátnőm terhes, és így sem eszik sokkal többet, én ennek inkább örülök, nincs kedvem egy vizilóval élni.
2011. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
engem nem zavar a kuturált evés,de ha nagyon gebe a csaj az azért nem a legjobb.
2011. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Engem zavar. Jellemzően valami látens anorexia van a háttérben, ha a csaj nem tud jóízűen enni. Azt meg baromira nincs kedvem végignézni, ahogy leépíti magát valami növény szintjére, mert azt hiszi magáról, hogy kövér.
2011. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
engem például kifejezetten zavar, ha egy csajjal mondjuk elmegyünk étterembe akkor nem valami normális kaját eszik, hanem salátát! Nem azt mondom hogy zabáljon, de egyen normálisan.
2011. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha zabálnál, az lenne a baja, hogy kövér vagy. szard le, és egyél normálisan, amúgy az életmódváltásnak pont az a lényege, hogy sokkal egészségesebben étkezel, mint azelőtt (mint a pörkölt pörkölttel) amúgy meg ő az exed, ne hallgass rá. nem kell mindenkinek a véleményére adni, inkább a saját fejed után menj. szerintem nem az lesz a kövi pasidnak a legnagyobb problémája, hogy nem zabálsz két pofára.
2011. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából eszem én mást is,nem csak salátát,sőt mindent szinte(jó,azért a gyorskaját,meg a tipikus"egészségtelen ételeket" elhagytam),csak lassabban,és ez zavarta mikor múltkor egyik ismerősünk születésnapján találkoztunk... Kicsapta a hisztit mindenki előtt... :D Csak azért,mert lassabban és kicsivel kevesebbet eszem,mint régen...
2011. jún. 18. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

a pasik nagyrésze szereti, ha a barátnőjük szeret és bír enni, mi csináltunk kajaevő versenyt is( egyhelyben betoltam egy pizzát, meg egy hambit) de az elengedhetetlen, h mellette csinos légy:D (nekem sikerült annak maradni)

szóval az is szar ha kövér vagy, és sokat eszel, meg az is ha vékony, és alig.

2011. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!