Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiu azt mondja, szimpat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu azt mondja, szimpatikus vagyok neki, az azt jelenti hogy többet akar barátságnál, vagy csak barátnak tekint?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 19:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha arra gondolsz hogy inni szeretne egy sört, akkor azt megtehette volna mert meghivott egyre, én meg mondtam neki,hogy igyon belöle nyugodtan ha kér.:D (Mert már nemigen volt több pénze.)
2011. jún. 19. 19:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyén függő. Valakinél ezt jelenti, valakinél azt. Biztos hogy a tudomásodra fogja hozni hogy melyik valamilyen formában.
2011. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akármit jelenthet, én is sok embert tartok szimpatikusnak, még sem akarok tőlük többet.
2011. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú azt mondja szipmatikus vagy neki az azt jelenti hogy szimpatikus vagy neki. Nincs semmi mögöttes jelensége max a Kis Jézus második eljövetele hogy győzelmet arasson a gonosz C'thulu és Memorekár felet.
2011. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi az eddigi válaszokat. Jézuska második eljövetelét pedig nagy érdeklödéssel várom. (:
2011. jún. 19. 19:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én egy fiuban nem a pénztárcáját nézem, az meg hogy az utolso fillérjeit az én sörömre költötte nagyon bejön.
2011. jún. 19. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor csórók maradtok
2011. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!